reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kobiety z tymi facetami co piją dajcie na luz.. może jak ich zostawicie to się opamietaja.. u mnie w domu nigdy nie było alkoholu mój tata i mama nie pili,byliśmy biedni i rodziców ledwo co było stać na jedzenie dla nas.. moja siostra miała męża alkoholika w końcu ogarnęła się i odeszła od niego, a ten z dnia na dzień przestał pić poszedł na leczenie.. oczywiście moja siostra wzięła rozwód ale po roku ponownie z nim sie hajtneła ;) on nie pije juz 10 lat.. ma w końcu pracę bo wcześniej to mu ciężko przez alkohol było cokolwiek utrzymać na dłużej.. w końcu jest normalny facet..i tak sa juz ze sobą 25 lat i moja siostra w końcu ma normalnego kochanego męża.. wystarczyło że raz w końcu powiedziała dość..
 
reklama
Prawdopodobnie Wejherowo, bo samochodem dojazd zajmuje ok. 10 minut. Jakby okazało się, że nie ma miejsc to chyba Puck, mam nadzieję że 3 opcji nie muszę szukać :)
O wejherowskiej porodówce słyszę różne opinie, ale chyba nie ma tragedii. W Pucku niedawno rodziła koleżanka, niby chwali, ale wróciła stamtąd strasznie sponiewierana, ból w klatce jakby połamali jej zebra, pocięta, źle zszyta... Jeśli nie wyolbrzymia to ja nie wiem co oni tam z nią wyprawiali.
No o Pucku też słyszałam kilka opini ze niby ok ale ktoś inny taka wersje jak twoja.. ja jeśli nie Wejherowo to pojade do Redłowa tam jest podobno lepsza opieka.. ale ogólnie to jeszcze nie wiem.. zobaczymy czas pokaże ..
 
Już mi lepiej, zdrzemne łam się na chwilę, ciśnienie miałam 90/44 puls 53. Zjadłam kolacje i jest chyba w miarę ok. Jak jeszcze się tak zdarzy to wezwe pogotowie bo mój mąż nie chce mnie wozić bo twierdzi że panikuje.
Czyli generalnie niskie wartosci. Dobrze jest sie napic, bo moze bylas odwodniona.
Ja kiedys z nerwobolem wyladowalam na Sorze, zalecili no-spe, p/bolowe i magnez.
 
Pokaż meble.

Co do tego jak pije to z roku na rok coraz gorzej albo ja coraz lepiej to widzę. Kiedyś się o to kłócilismy ale młodzi bylismy myślałam ze musi sie wyszumiec...
8ED07A03-CD4A-44EB-AFEF-2E54B18A6CFB.png Zdjęcie ze strony, bo na żywo nie widziałam, tylko z katalogu wybieraliśmy. Nasze mieszkanie będzie w stylu skandynawskim takim, biało szaro, wysoki połysk, wszędzie dziecięce łapki i ja ze ściera :p
 

Załączniki

  • 8ED07A03-CD4A-44EB-AFEF-2E54B18A6CFB.png
    8ED07A03-CD4A-44EB-AFEF-2E54B18A6CFB.png
    167,9 KB · Wyświetleń: 109
W ciągu jednego dnia tyle naskrobalyscie.. szok.. nie mogłam nadrobić..

Zrezygnowaliśmy w tym roku z malowania.. jednak znam przypadki gdzie zaraz po malowaniu był poród i że z dzieciaczkami nie wszystko było ok. Nie wiem czy z tego powodu ale lepiej dmuchać..

My mamy 2 imprezy wyjazdowe na 30 czerwca, jedna 70 km, druga 200km i chyba sobie oszczędzimy. Max ba ta co 70 pojedziemy. Mi się bardzo trudno podróżuje, nie mogę dobrać sobie miejsca i potem kilka dni odchorowuje to po co mi to.

Rooibosgirl trzymam kciuki za uroczystość o jeszcze raz wszystkiego naj na nowej drodze.

Trzymam kciuki za nasze spokojne ciążę i oby ponoszone choćby do tego 36tyg.
Dzisiaj wstawiłam 2 pralki właśnie w dzidziusia i jak na złość padało i nie schnie. Właśnie wrzuciłam pościele, ochraniacze, kocyki i ubranka. Zamówiłam ostatnie ubranka w smyk. Do dzisiaj ta promocja 20 procent.

Nie pisać mi tyle
Spać.
Dobranoc
 
Mówisz ze dopiero wtedy może wyjść ? Ze picie wycisza trochę te jazdy a jak się przestaje znieczulac alko to jest gorzej ? Tak to rozumieć ?

Tak bo np jak miał jakieś problemy ( obojętnie jakie czy tylko w głowie czy prawdziwe ) to wcześniej pił, odwalał głupoty, zawodził ale był nieszkodliwy, bo jak przestał nie wiedział co robić z emocjami, problemy wzbudzały w nim złość był bardzo agresywny fizycznie i psychicznie. Dodatkowo wpadał w pułapki kompulsywne, jak szedł biegać to odrazu minimum 10 km i coraz większe odległości itp. Nie potrafił zachować umiaru. Okropne to było.
 
W ciągu jednego dnia tyle naskrobalyscie.. szok.. nie mogłam nadrobić..

Zrezygnowaliśmy w tym roku z malowania.. jednak znam przypadki gdzie zaraz po malowaniu był poród i że z dzieciaczkami nie wszystko było ok. Nie wiem czy z tego powodu ale lepiej dmuchać..

My mamy 2 imprezy wyjazdowe na 30 czerwca, jedna 70 km, druga 200km i chyba sobie oszczędzimy. Max ba ta co 70 pojedziemy. Mi się bardzo trudno podróżuje, nie mogę dobrać sobie miejsca i potem kilka dni odchorowuje to po co mi to.

Rooibosgirl trzymam kciuki za uroczystość o jeszcze raz wszystkiego naj na nowej drodze.

Trzymam kciuki za nasze spokojne ciążę i oby ponoszone choćby do tego 36tyg.
Dzisiaj wstawiłam 2 pralki właśnie w dzidziusia i jak na złość padało i nie schnie. Właśnie wrzuciłam pościele, ochraniacze, kocyki i ubranka. Zamówiłam ostatnie ubranka w smyk. Do dzisiaj ta promocja 20 procent.

Nie pisać mi tyle
Spać.
Dobranoc
Nie strasz z tymi farbami, bo u mnie na dniach malowanie całego nowego mieszkania, a muszę kontrolować sytuację :-) nie popadajmy w paranoje :p
 
reklama
Do góry