reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja malowalam tydz temu pokoj, ale tylko jeden, tzn. Maz malowal i drzwi byly zamkniete i wietrzone tam i nie spalismy w tamtym pokoju. Mam nadzieje ze nie bedzie to mialo skutkow ubocznych dla dziecka, bo troche sie zestresowalam tym co pisalyscie na ten temat. Farby magnat i beckers, z tego co czytalam to one maja malo tych substancji szkodliwych i raczej nie sa niebezpieczne, predzej chyba olejne czy cos w tym stylu :(
Ja mam czaly czas twardy brzuch caly i w poprzedniej ciazy tez tak mialam, wiec widocznie taki moj urok.
Ja przddwczoraj mialam taka akcje z sercem, ze obudzilam sie w nocy z bolem tzn. Takie klocie przy wciaganiu powietrza. Ze nie moge gleboko wziac wdechu tylko tak plytko. Przeszlo mi po jakis 20 min. Wczesniej mi sie juz to zdazalo, ale w ciazy pierwszy raz chyba.
Goj strasznie Ci wspolczuje. Trzymaj sie. Jestem pewna, ze dasz rade.
 
I w jakim szpitalu rodzisz ???
Prawdopodobnie Wejherowo, bo samochodem dojazd zajmuje ok. 10 minut. Jakby okazało się, że nie ma miejsc to chyba Puck, mam nadzieję że 3 opcji nie muszę szukać :)
O wejherowskiej porodówce słyszę różne opinie, ale chyba nie ma tragedii. W Pucku niedawno rodziła koleżanka, niby chwali, ale wróciła stamtąd strasznie sponiewierana, ból w klatce jakby połamali jej zebra, pocięta, źle zszyta... Jeśli nie wyolbrzymia to ja nie wiem co oni tam z nią wyprawiali.
 
Ja malowalam tydz temu pokoj, ale tylko jeden, tzn. Maz malowal i drzwi byly zamkniete i wietrzone tam i nie spalismy w tamtym pokoju. Mam nadzieje ze nie bedzie to mialo skutkow ubocznych dla dziecka, bo troche sie zestresowalam tym co pisalyscie na ten temat. Farby magnat i beckers, z tego co czytalam to one maja malo tych substancji szkodliwych i raczej nie sa niebezpieczne, predzej chyba olejne czy cos w tym stylu :(
Ja mam czaly czas twardy brzuch caly i w poprzedniej ciazy tez tak mialam, wiec widocznie taki moj urok.
Ja przddwczoraj mialam taka akcje z sercem, ze obudzilam sie w nocy z bolem tzn. Takie klocie przy wciaganiu powietrza. Ze nie moge gleboko wziac wdechu tylko tak plytko. Przeszlo mi po jakis 20 min. Wczesniej mi sie juz to zdazalo, ale w ciazy pierwszy raz chyba.
Goj strasznie Ci wspolczuje. Trzymaj sie. Jestem pewna, ze dasz rade.
Malowaliśmy pokój dla małej farbą Beckers designer. W czasie samego malowania byłam u rodziców, ale kiedy wróciłam po południu to nic a nic nie śmierdziało. Nawet nie zamykalismy tego pokoju na noc.
 
reklama
Malowaliśmy pokój dla małej farbą Beckers designer. W czasie samego malowania byłam u rodziców, ale kiedy wróciłam po południu to nic a nic nie śmierdziało. Nawet nie zamykalismy tego pokoju na noc.
mi sie wydaje, ze dotyczy to innycj rodzajow farb lub np dlugotrwale wdychanie tego a nie jednorazowo jeden pokoj i to w dodatku jak nie my bezposrednio malowalysmy. Przynajmniej mam taka nadzieje...
 
Do góry