reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
On kiedy nie pije (dłuższy czas) jest taki jaki powinien być mąż...
Dużo wtedy robi dla Nas.
Tylko co z tego.
No właśnie nic :( Bo potem starczy, że raz sie nachleje i już wszystko psuje. Najgorsi są w tym wszystkim jego rodzice, którzy dają mu wyraźne przyzwolenie na taki sposób życia.
 
Najgorsze jest, że jak ktoś ma problem z alkoholem to bez wcale nie jest lepiej. Mój ex miał, ale to dopiero jak poszedł na terapie zaczął mieć jazdy. Bo alkoholizm to choroba emocji. I wtedy wszystko wychodzi. I to nie chodzi o takie niepicie pomiędzy piciami ale permanentny stan w trzeźwości, i wychodzi...
Zależy.... kto dla czego pije...
 
No właśnie nic :( Bo potem starczy, że raz sie nachleje i już wszystko psuje. Najgorsi są w tym wszystkim jego rodzice, którzy dają mu wyraźne przyzwolenie na taki sposób życia.

Nie tylko u niego tak jest. Teściowie mojej siostry tez są tacy. Bronią synka non stop i zawsze są przeciw synowej. Jeszcze jej mówią żeby się nie dziwiła ze w ryj dostała bo taka żona to ch... nie żona. Bo kazuje mu dzieci bawić i pomagać w domu a to nie jest męskie zajęcie.
 
Bylam, dzisiaj mielismy troche gimnastyki, oddychania podczas skorczy. Bylo oddychanie przeponowe i przysiady, ktore mamy robic podczas skorczy-jesli dobrze zrozumialam. Mam jeszcze cwiczyc miesnie Kegla 3 razy dziennie i oddechy 2 x dziennie. No i 10 przysiadow przy drzwiach na calych stopach.
Taaaa to oddychanie sobie niech w dupe wsadza...
 
Nie tylko u niego tak jest. Teściowie mojej siostry tez są tacy. Bronią synka non stop i zawsze są przeciw synowej. Jeszcze jej mówią żeby się nie dziwiła ze w ryj dostała bo taka żona to ch... nie żona. Bo kazuje mu dzieci bawić i pomagać w domu a to nie jest męskie zajęcie.
Sluchajcie, ja tego nie moge czytac :(.
 
Może tak być... u mojego nigdy odstawienie nie trwało wiecej niż miesiąc i najgorsze były pierwsze 4 dni... ale co by było po miesiacu...

Mój ojciec nigdy tyg nie wytrzymał bez picia. Właściwie to dwa trzy dni to był sukces. Ale byl nie do zniesienia wtedy Pił nawet w wigilie , a wręcz zwłaszcza w takie dni. Dopiero po drugim wylewie czy tam udarze przestał. Ale to jak już był przykuty do łóżka ...
 
reklama
Do góry