reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Olka, nie denerwuj sie, to ostatnia rzecz, ktora jest Ci potrzebna. Zobaczysz, co powie lekarz. Moze ta procedura jest uzasadniona: ustawia Ci diete i naucza obslugiwac glukometr. Nie ma co sie wkurzac, w kontaktach ze sluzba zdrowia trzeba miec duzo cierpliwosci ;). Jakmasz naladowany telefon to masz rozrywke ;).
Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok.
 
Dyrektor oddzialu zadecydowal, ze jednak mnie klada. Jutro mam sie stawic na 8:00, weekend w szpitalu, zawsze o tym marzylam ;p mam nadzieje, ze chociaz na cos to sie zda i cos ciekawego tam mi powiedza
 
Ile?! Ja myślałam że w 400 zł kupię taką przyczepkę!!
Kupisz :) podobnie jak z wózkiem, kupisz za 2 tyś i za 15 też. Kuzyn kupił przyczepka za 320.
A w Pani Gadżet była taka rączka "sówka" co się montowalo na wózku czy czym tam chcesz i starsze dziecko zamiast trzymać mamę za rękę trzyma się tego. Coś koło 20 zl
 
Dyrektor oddzialu zadecydowal, ze jednak mnie klada. Jutro mam sie stawic na 8:00, weekend w szpitalu, zawsze o tym marzylam ;p mam nadzieje, ze chociaz na cos to sie zda i cos ciekawego tam mi powiedza

A przypomnij mi jakie miałaś wyniki? I czy we krwi i w moczu tez?

Bo ja tez dostałam skierowanie do szpitala.. tzn chyba tylko do poradni na Karową u nas. Lekarz mi powiedział, że on jako pracownik luxmedu nie prowadzi ciazy nie fizjologicznej bo to jest ciaza ryzyka. Kurczę tyle czytałam o tej cukrzycy ale nigdzi nie było ze to ciaza ryzyka.

Do tego u endokrynologa tez słabo, zwiększono mi dawkę leków bo mi te tsh znów się podniosło.

Po prostu aż mnie dziś wszystko zdołowało :(
 
A przypomnij mi jakie miałaś wyniki? I czy we krwi i w moczu tez?

Bo ja tez dostałam skierowanie do szpitala.. tzn chyba tylko do poradni na Karową u nas. Lekarz mi powiedział, że on jako pracownik luxmedu nie prowadzi ciazy nie fizjologicznej bo to jest ciaza ryzyka. Kurczę tyle czytałam o tej cukrzycy ale nigdzi nie było ze to ciaza ryzyka.

Do tego u endokrynologa tez słabo, zwiększono mi dawkę leków bo mi te tsh znów się podniosło.

Po prostu aż mnie dziś wszystko zdołowało :(
Mialam 81/203/157, w moczu glukoza nieobecna.
W skierowaniu musisz miec wpisane na co Cie kieruja, czy to jest poradnia czy nie, ja mam na patologie ciazy.
Tsh mam zbadac dopiero za 2 tygodnie wedlug zalecen mojego endokrynologa.
A jak u Ciebie dzieciaczek, wszystko z nim w porzadku?
 
Mialam 81/203/157, w moczu glukoza nieobecna.
W skierowaniu musisz miec wpisane na co Cie kieruja, czy to jest poradnia czy nie, ja mam na patologie ciazy.
Tsh mam zbadac dopiero za 2 tygodnie wedlug zalecen mojego endokrynologa.
A jak u Ciebie dzieciaczek, wszystko z nim w porzadku?

To masz taki sam wynik jak ja...
W sumie skierowanie mam do poradni i zalecenie opieka położnicza.

Sprawdzili tylko serce bo tu mi nie robi usg. A stwierdził,że teraz częściej powinnam mieć je badane i robione z przepływami czy jakoś tak.
 
A przypomnij mi jakie miałaś wyniki? I czy we krwi i w moczu tez?

Bo ja tez dostałam skierowanie do szpitala.. tzn chyba tylko do poradni na Karową u nas. Lekarz mi powiedział, że on jako pracownik luxmedu nie prowadzi ciazy nie fizjologicznej bo to jest ciaza ryzyka. Kurczę tyle czytałam o tej cukrzycy ale nigdzi nie było ze to ciaza ryzyka.

Do tego u endokrynologa tez słabo, zwiększono mi dawkę leków bo mi te tsh znów się podniosło.

Po prostu aż mnie dziś wszystko zdołowało :(
Na Karowej najlepszy szpital także spoko...
 
reklama
Kupisz :) podobnie jak z wózkiem, kupisz za 2 tyś i za 15 też. Kuzyn kupił przyczepka za 320.
A w Pani Gadżet była taka rączka "sówka" co się montowalo na wózku czy czym tam chcesz i starsze dziecko zamiast trzymać mamę za rękę trzyma się tego. Coś koło 20 zl
Tak sobie myślę, że takie wynalazki typu dodatkowa rączka, za którą dziecko może trzymać, kiedy mama ma zajęte ręce to są takie rzeczy robione pod rodzica, a dziecko nie do końca chce się na to nabrać :)

Ale komplikują Wam z tą cukrzycą. Co najmniej jakby to był jakiś stan wyjątkowy, a przecież to wcale nie jest takie rzadkie :/
 
Do góry