reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej,
Ale macie fajne brzuszki ja coś nie mogę dodać zdjęcia, zaraz spróbuję raz jeszcze, może się uda.
Właśnie siedzę na glukozie, jak mi sprawdzała z palca to miałam wynik 100...wiem ze mogą być różnice ale czy to już nie za wysoko...
Ja jestem ciekawa co mi jutro wyjdzie :( Trzymam kciuki, żebyś Ty miała dobre wyniki.
 
reklama
Przeglądam nowy numer gazety Dziecko i na stronie z najnowszymi gadżetami, które można kupić polecają torbę na zakupy, która z boku ma dodatkową rączkę, za którą dziecko może złapać, gdy my mamy zajęte ręce. Zwykła torba na zakupy za 100 zł. Kogoś pogięło :D
A ceny przyczepek rowerowych, to już w ogóle zwalają mnie z nóg, 4200 zł! Nie wiedziałam, że to takie drogie o_o
Ile?! Ja myślałam że w 400 zł kupię taką przyczepkę!!
 
Ja jestem ciekawa co mi jutro wyjdzie :( Trzymam kciuki, żebyś Ty miała dobre wyniki.
Dzięki, w poprzedniej ciąży było ok ale teraz już taka pewna nie jestem, mega mnie głowa boli, siedze tu jak za karę ale zaraz drugie kłucie więc jakoś zleci, wypiłam tą glukozę dość szybko, miałam w 200 ml rozpuszczoną, za to moja przyjaciołka miała kubek prawie 400 ml, tez nie rozumiem skad taka róznica...nie ogarniam tych laboratoriów zupełnie.
 
Tańsze na szczęście też są :)
IMG_20180607_083904280~2.jpg
IMG_20180607_083911196~2.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180607_083904280~2.jpg
    IMG_20180607_083904280~2.jpg
    95,5 KB · Wyświetleń: 341
  • IMG_20180607_083911196~2.jpg
    IMG_20180607_083911196~2.jpg
    89,1 KB · Wyświetleń: 342
Można trafić okazję na olc a wiadomo w takich gazetach to pewnie i tv dla maluszka jest zamontowany w takiej przyczepce co reklamują :D
Popatrzyłam w necie z ciekawości. Rozpiętość cenowa od 340 zł do 4000 zł. Więc można i do budżetu dopasować. Normalnie kamień z serca ;)
 
P.S. ostatnio zagadałam mamę z taką rowerową choć akurat prowadziła ją jako wózek i mówi że ona ma taki fotelik w środku i od 6msc życia wozi dziecko. Ale o cenę nie zapytałam ;)
 
P.S. ostatnio zagadałam mamę z taką rowerową choć akurat prowadziła ją jako wózek i mówi że ona ma taki fotelik w środku i od 6msc życia wozi dziecko. Ale o cenę nie zapytałam ;)
Ja zawsze jestem pod wrażeniem mam, które zapierdzielają na rolkach i pchają przed sobą wózki. Ja bym się bała!
 
reklama
Do góry