reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Co do wyprawki, to właśnie ile rzeczy powinno mieć dziecko? W sensie sztuk pajacy czy bodziakow ? Bo nie chce przesadzić ale nie chce tez prania robić 5xdziennie zwłaszcza jesienią gdy schnie wolnej
Jak dla mnie pajace to must have więc tego kupuję na kilogramy niemal. Troszkę mniej body i śpiochów. Półśpiochy i kaftanik mam po sztuce bo jak rodziłam Be. położna chciała takie cuda a ja nie trawię tego. Pajace i rampersy są najwygodniejsze. Nie wiem jak ciepły będzie wrzesień ale kilka rampersów kupię choć poczekam na wyprzedaż letnią.
 
reklama
A on marynarz czy kierowca?



No niestety tamtego porodu wolałabym nie pamiętać.....





Wiesz u mnie to było wyjątkowe bo Ka dwa razy tracił tętno i jak ta debilka zdecydowała wezwać anestezjologa to dziecko było w kanale i dupa...

Rozumiem. Zapomniałam ze miałaś taki ciężki poród :( No dziewczyny powoli zbliżamy się do ostatniej prostej. Dużo z nas pisze tu od marca. To jeszcze około drugie tyle i będziemy się chwalić maluchami :)
 
Podpowiesz ile czego kupowałaś?
Ja trochę mam ale nie pamiętam juz ile czego potrzeba?
Ubranka w ciemno teraz dużo dostałem od siostry muszę zrobić konkretna segregacje jak wypiore będę układać rozmiarami i typem np rozm 56osobno body dl rękaw, kr rękaw, pajace, śpiochy, polspiochy wtedy wyjedzie dokładnie ile czego mam, ale ja generalnie już z doświadczenia stawiam na wygodne dziecka nie będę bawić się w ubrania typu ogrodniczki jeansowe albo spodnie które mają ciasna gumkę w pasie w domku najlepszy strój to według mnie body dl rękaw i do tego polspiochy lub śpiochy nie za grubo a na noc oczywiście codziennego czysty pajacyk to nasz rytuał że po kapaniu codziennie świeży....
 
Z nerwów przez złodzieja umylam okna 3szt bo brakło mi papieru i płynu ale myślę że dziś umyje pozostałe i mam w dupie to że niedziela pogoda wkoncu odpowiednia i muszę swoje nerwy wyladowac, córki w górach synek grzeczny więc mam okazję to zrobić kolejne mycie tuż przed porodem ale to już kogoś poproszę...
 
Ja od ostatniej wizyty przytyłam 3kg.
Trochę dużo chyba ale do tej pory jak miałam ochotę na loda to jadłam, podjadałam słodycze (gdzie na początku ciąży.mogły nie istnieć) no i.te nieregularne posiłki.
O ostatnim tygodniu nie wspomnę bo jak mąż był to gotowałam mu obiadki domowe, albo on zamawiał pizze albo podtykał cukierki pod nos albo zarządzał grilla hehehe:rolleyes2::rolleyes2:
No ale teraz już trzeba dupkę spiąć bo końcówka to jest często hardcore pod tym względem. Więc ciućki idą na bok, mniejsze porcje wprowadzam i zmuszam się do picia większych ilości wody.
:tak:
Trzymajcie kciuki.
Też mam taki plan hi hi ale zobaczymy co z tego wyjdzie ja muszę bardzo pilnować się z lodami przez ten upał ostatnio na wieczór podliczylam że zjadłam 3lody jejku muszę przestać, wodę pije bardzo dużo bo ja lubię więc w sumie tylko ona u nas króluje no wczoraj mąż kupił mi karmi ale to raz na ruski rok no i te porcje trzeba się wziąć za siebie koniecznie....
 
reklama
Co do wyprawki, to właśnie ile rzeczy powinno mieć dziecko? W sensie sztuk pajacy czy bodziakow ? Bo nie chce przesadzić ale nie chce tez prania robić 5xdziennie zwłaszcza jesienią gdy schnie wolnej
Póki co najbardziej motam z ilością w poszczególnych rozmiarach. Sama jak się urodziłam miałam 50 cm, no to na wszelki wypadek chce mieć trochę ciuszkow w tym rozmiarze, ale to chyba głównie bodziaki z długim rękawem i polspiochy. Trochę więcej rzeczy w rozmiarze 62 i najwiecej 56. Ja mam 1,68 wzrostu, S. 1,80 więc jesteśmy takimi średniakami.

Poza tym biorąc pod uwagę mój strach przed porodem naturalnym naprawdę mam nadzieję, że mała urodzi się nie większa niż to 56 cm ;)
 
Do góry