reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Też chcę czerwiec ale zanim to nastąpi to czeka mnie festyn w przedszkolu, wycieczki dziewczyn do Wrocławia do zoo, dzień matki, dzień kuźwa dziecka, wkoncu galowe stroje i zakończenie ale jeszcze trzeba coś dać na te zakończenie Ufff i może wkoncu odpocznę chociażby od tego wstawania i szykowania im kanapek i typu co by tu zdrowego dołożyć..... Także trzymajmy się matki...... Właśnie jem truskawki idę się kimnac bo popołudnie mam jak zwykle chardkor
 

Załączniki

  • DSC_1723.JPG
    DSC_1723.JPG
    901,1 KB · Wyświetleń: 45
Też mam lenia, na weekend przyjeżdża do mnie babcia, która w tym mieszkaniu jeszcze nie byla, mam listę zadań, więc codziennie na szmacie, jak nie okna, to plytki w kuchni itp., nawet pomyłka lampy i kratki wnetylacyjne, Rozenkowa byłaby ze mnie dumna ;)
Zaszalalam w smyku, stwierdzilam, że moje dziecko ma większość rzeczy używanych więc co nie co kupie. Ale już na 68 i 74, mój D. wczoraj już mi ofen powiedział, że mam się opamietać ale to chyba dlatego, że w lumpeksie kupiłam ciuszki już na 86, baby brain mnie dopadł, nie mogę się powstrzymać no, zwłaszcza jak super ciuch za 5 zeta jest ;)
 
Ja mam dziś jakiś kryzys. Umyłam podłogę w kuchni, łazience, u dzieci pod łóżkami i mam dość. Podniosłam puzzle piankowe z ziemi, żeby pod nimi umyć i na tym koniec. Leżę z kawą, bo zaraz muszę zszybko Młodego przed 13ta z przedszkola odebrać. A tak jak piszecie: imprezy, wożenie na zajecia dodatkowe, niedługo komunia u męża siostrzenicy. Ja nie mam sił już, a jeszcze 4 miesiace [emoji24] [emoji33]
 
Ja mam to samo, chociaż to moje drugie dziecko tylko że pierwsze ma już 19 lat niedawno zdawała mature a dziś zdaje egzamin na prawo jazdy ;) ale teraz ta ciąża to tak jakby była moja pierwsza i też się boje jak to będzie jedna córka na studia a druga będzie taka malutka ;)

Między moją starszą siostrą, a młodszym bratem jest dokładnie taka różnica jak miedzy Twoimi córkami :) mama będąc w ciąży z bratem była pewna obaw jak to będzie ... Ale z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że wyszło super :) mamy świetny kontakt, a rodzice nie zostali sami w domu kiedy my założylysmy swoje rodziny :) mają dużo energii i po prostu im się chce żyć :) w momencie gdy ich rówieśnicy siedzą w domu i nie widzą potrzeby wyjścia do ludzi
 
reklama
Ja mam dziś jakiś kryzys. Umyłam podłogę w kuchni, łazience, u dzieci pod łóżkami i mam dość. Podniosłam puzzle piankowe z ziemi, żeby pod nimi umyć i na tym koniec. Leżę z kawą, bo zaraz muszę zszybko Młodego przed 13ta z przedszkola odebrać. A tak jak piszecie: imprezy, wożenie na zajecia dodatkowe, niedługo komunia u męża siostrzenicy. Ja nie mam sił już, a jeszcze 4 miesiace [emoji24] [emoji33]

Byle do wakacji może będzie lepiej. A potem już trzeba będzie myśleć powoli o rodzeniu i zleci.
 
Do góry