reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ja właśnie kończę układanie póki co w szafkach . W tych zakamarkach ubranka od 62 do 94. Moja koleżanka mówi ,ze za mało , ale ja tam uważam , ze zawsze można dokupić :) najważniejsze ,żebym miała dużo body na zmianę . Na zdjęciu jest otulacz , kokon, który zakupiłam maleńkiej :) I rożek , który zimą będzie służył jako kolderka do wózka lub mata :)
Mam 10 pieluch tetrowych. Kupiłam te z lupilu, bo jakościowo wydawały mi się fajne i trafiłam na promocje, tak że jedna kosztowała 4 zl. Wiem ,ze to dużo , ale nie powinna się zrobić szmata z niej. A chyba też dobrze będzie jak dokupić jakieś tańsze , chociaż z 5 sztuk :)


Powiem wam szczerze , ze uwielbiam to szykowanko. Chce odmalowac meble siostry i zrobic z nich dzieciecy regalik :) Jeszcze jakieś 100 dni i zobaczę dzidziusia !:)
 

Załączniki

  • 20180523_130843.jpg
    20180523_130843.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 118
  • orca-image-1526639014838.jpg_1526639016024.jpeg
    orca-image-1526639014838.jpg_1526639016024.jpeg
    195,6 KB · Wyświetleń: 121
  • orca-image-1526626658434.jpg_1526626659177.jpeg
    orca-image-1526626658434.jpg_1526626659177.jpeg
    215 KB · Wyświetleń: 129
  • 20180517_220623.jpg
    20180517_220623.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 98
A ja właśnie kończę układanie póki co w szafkach . W tych zakamarkach ubranka od 62 do 94. Moja koleżanka mówi ,ze za mało , ale ja tam uważam , ze zawsze można dokupić :) najważniejsze ,żebym miała dużo body na zmianę . Na zdjęciu jest otulacz , kokon, który zakupiłam maleńkiej :) I rożek , który zimą będzie służył jako kolderka do wózka lub mata :)
Mam 10 pieluch tetrowych. Kupiłam te z lupilu, bo jakościowo wydawały mi się fajne i trafiłam na promocje, tak że jedna kosztowała 4 zl. Wiem ,ze to dużo , ale nie powinna się zrobić szmata z niej. A chyba też dobrze będzie jak dokupić jakieś tańsze , chociaż z 5 sztuk :)


Powiem wam szczerze , ze uwielbiam to szykowanko. Chce odmalowac meble siostry i zrobic z nich dzieciecy regalik :) Jeszcze jakieś 100 dni i zobaczę dzidziusia !:)
Ale ty masz tego duuuuuuuużo!
 
A mi jakoś nie spieszno do tego września lub października :-) narazie nie mogę narzekać na moja ciąże, zobaczymy jak dalej :-) tez mi się nie spieszy, bo remontujemy mieszkanie, wszystko wszystko tam robimy, wszystko musimy kupić i jeszcze wyprawka i boje się, że nie zdążymy lub że braknie kasy :D
A z drugiej strony chciałoby się już tulić maleństwo, ale wiem, że będzie mi brakować tych chwil z brzuszkiem, szczególnie, że to moja pierwsza ciąża
 
reklama
A mi jakoś nie spieszno do tego września lub października :-) narazie nie mogę narzekać na moja ciąże, zobaczymy jak dalej :-) tez mi się nie spieszy, bo remontujemy mieszkanie, wszystko wszystko tam robimy, wszystko musimy kupić i jeszcze wyprawka i boje się, że nie zdążymy lub że braknie kasy :D
A z drugiej strony chciałoby się już tulić maleństwo, ale wiem, że będzie mi brakować tych chwil z brzuszkiem, szczególnie, że to moja pierwsza ciąża
Mi w pierwszej też nie było spieszno. Przygotowania do ślubu potem ślub 3x przeprowadzka i sylwester w górach i nim się obejrzałam leżałam na patologii a potem z młodym w domu...
 
Do góry