reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziękuję dziewczyny za wsparcie :)
Procz tego, że coreczce przeswietlili klatkę piersiową to pobrali mocz do badań. Klatka, jak wcześniej pisałam, czysta. Znaleźli coś w moczu, więc dostała antybiotyk i mogli wrócić do domu, gdyby nadal coś było to mają za 2 dni wrócić. Dobrze, że mieszkamy blisko szpitala.
Mnie na noc znów połączyli do tego kardiomonitora. Powinniście to znać z filmów: jest tzw. Linia życia, czyli linia bicia serca i taka glowna liczba, co oznacza tętno. Wczoraj się dowiedziałam, że będą mnie tu trzymać dopoki nie znajdą odpowiedniej dla mnie kliniki i mnie tam nie wyślą. Nawet nie ma mowy o powrocie do domu. Strasznie mnie to dołuje :(
Zazdroszczę Wam tych polowkowych :) moja Basia szaleje w brzuszku od rana, a wieczorami to już w ogóle.
Dobrze że z młodymi zarówno tymi w brzuchu jak i na zewnątrz okej.
Szpitala współczuję ale lepiej że jesteś monitorowana.


Dziewczyny Ma któraś z was jakąś rozpiske do wyprawki ? Zupełnie nie wiem conkuoic dla dziecka , do szpitala....
Były tu listy linki i porady odnośnie. Generalnie jakieś ciuszki. Pieluchy. Krem do tyłka. Mokre chusteczki. Plus to co dla ciebie.


Zjadłam sniadanko i leze. Uwielbiam chwilę sam na sam z moją córcia :)
To takie niesamowite ,ze mówię do niej , a ona Na to reaguje, bawimy się się stuku-puku. Polecam :)

Dziewczyny jutro zaczynam 24 tydzień. Czas leci. Nie mogę się doczekać ,aż ją zobaczę <3
Mam to samo. W sensie aż go przytulę i zabawy w stukanie i odstukiwanie. A że młody już naprawdę ostro daje szczególnie podczas zabawy to mamy z tego ubaw po pachy.
Kupilam te spodnie w lidlu, szalu nie ma, poki brzuszek nie bedzie ogromny to ta guma do niczego :/
Bo jak się ma taki zgrabny bunio to co się dziwić? Ja to bym jeszvze tym swoim sabanem porozciągała tę gumę ;)
Właśnie ostatnio w ogole cisza, nic :( jeszcze nie panikuje bo to dopiero 19+6 i pierwsza ciąża, ale jakieś głupie wątpliwości dopadają :/
Na tym etapie do 10 dni można nie czuć nic między jednym a drugim bulganiem.


U mnie w pierwszej dopiero w 22 tc coś poczułam
Ha a u mnie 3 a dopiero w 18stym bulgotanie... nie ma reguły... za to teraz aż boli jeszcze kilka tygodni i zacznę narzekać.

Na legginsy tez patrzylam, ale czarne prześwitywały, a takich nie lubie co gacie w nich widac :p
Tak to jeans, ale duzo elastanu maja wiec wygodne.
Ja dzis polowkowe o 18:30, juz mi cisnienie skacze :D w koncu ladnie poogladam mojego malego mezczyzne <3
to czekam na wieści.
Goj a jak to sprawdzili?
A bo ja wiem? Porobili te testy PAPPA i USG i im z tego chyba wyszło.
Cuda!!


Ale piękne.

Ja to chyba jestem jakaś dziwna... albo przy trzecim dziecku jest inaczej... W ogóle nie kręci mnie wydawanie kasy na te ubranka no nic a nic zajarać się tymi niemowlęcymi rzeczami nie mogę. Za to moim chłopcom kupiłam wczoraj po 2 pary szortów, t-shirtów i bluzy... i gdyby nie budżet wzięłabym więcej. ;)
U mnie też dziś spaghetti ;)
Ja leżę padam dziś ale Gorąco byłam z córką na kontroli u chirurga wszystko jest ok pojedlismy spaghetti i idę się zdrzemnac
A u mnie l
A co ja mam powiedzieć :( Mi ginekolog kazał przyjść na połówkowe dopiero 23 maja!


Ale Cię straszą, nie zazdroszczę. Na koniec na pewno okaże się, że nerwy nie były potrzebne! Trzymam za to kciuki!


Mam nadzieję, że Blanka pozwoli się normalnie zbadać, teraz w poniedziałek nie było żadnych problemów w czasie usg, ale kto wie co będzie za 2 tygodnie..
Mi już dwóch ginekologów potwierdziło, że to dziewczynka, ale pierwsza wersja była taka, że to chłopiec, ufff.. jak dobrze, że w szale po usg genetycznym nie robiłam żadnych zakupów ubrankowych :)
To u mnie najpierw miała być dziewucha ale jeszcze podczas tego samego badania wyszło że jednak raczej nie no i teraz na pewno chłop.
Przy diecie cukrzycowej moze tak byc. Poza tym dzieci sa naprawde rozne na tym etapie jedne wieksze drugie mniejsze i mysle ze nie masz co sie stresować odchyly to dwa tygodnie plus minus w parametrach. Plus uroda dziecka i tez sprzet lekarza duzo mowi im starszy tym wyniki moga byc jak cuda na kiju.
Szczególnie że na tym etapie dzieci różnią się już wymiarami.
Teraz u mnie wszystko wg. norm. USG i OM ten sam termin bez zmian od 13tc i dziecko "dopasowane" ale dwie poprzednie ciąże były meeeega rozbieżności.
 
reklama
No ja też dzisiaj byłam w lidlu. Dla siebie 2 koszulki kupiłam a dla małej bodziaki i spodenki. Co do rozmiarówki to to 50/56 wydaje mi się dosć duże. Muszę iść na strych i poszukać ciuszków po synku i porównać bo po 7 latach w ogóle już sie w tych maleńkich rozmiarach nie mogę odnaleźć.
Co do dodatkowego ubezpieczenia to ja jak tylko pojedziemy to napewno wykupię. Zawsze to człowiek będzie pewniejszy a to znowu nie są jakieś mega pieniądze.
 
Ja dzisiaj też miałsm iść do Lidla ale przed tym musiałam mojemu partnerowi coś załatwić, później zakupy w biedonce i już miałam takie parcie na pęcherz że musiałam wracać do domu za to moja mama kupiła body , tylko jeszcze nie wiem jaki rozmiar nam wzięła :)
 
Ja w lidlu wzięłam ostatni t-shirt S, w ogole ostatni i leginsy szare S, ale trochę ciasnawe, ale boje się ze M byłyby już za wielkie, pewnie to przez moje popuchnięte nogi :D no i babcia wzięła kilka paczek bodow na krótki i długi rękaw i spodenki. Wzięłyśmy na 50/56 i 62/68. Musiałam jednak zwolnić jedna polke w szafie :D więcej ubranek nie kupuje ! :)
 
Ja to tylko wiem jaką dostawkę do łóżka kupię, jaki fotelik rwf i jaki model wózka
Ale to wszystko jest ciągle odkładane w czasie :-D
A o ciuszkach, pościeli czy nawet głupim smoczku narazie nie mam co myśleć bo tak jak pisałam jest do wyboru róż lub niebieski.
Choć ''roboczo'' zakładam że będzie syn :rolleyes2:
 
Ja w lidlu wzięłam ostatni t-shirt S, w ogole ostatni i leginsy szare S, ale trochę ciasnawe, ale boje się ze M byłyby już za wielkie, pewnie to przez moje popuchnięte nogi :D no i babcia wzięła kilka paczek bodow na krótki i długi rękaw i spodenki. Wzięłyśmy na 50/56 i 62/68. Musiałam jednak zwolnić jedna polke w szafie :D więcej ubranek nie kupuje ! :)
Ja też tak ciągle mówię, nic więcej mu już nie kupuje :) A jak przychodzi co do czego to zobaczę coś fajnego i żal nie kupić :p
 
reklama
62679525-DDA1-4668-A08D-5A2008A1FB3A.jpeg

Mój mały myśliciel <3
Wazy 368g, wszystko zdrowe, mozg, nosek, serduszko, nozki, zoladek, nerki, wszystko jak trzeba <3
Doktor mial tylko wątpliwości co do stópek, ale cale szczęście okazało sie, ze tak sie poprostu maly dziwacznie ulozyl. Nie chcial zmienic pozycji, ale pomogło to, ze wstalam i kawałek sie przeszłam. Od razu ulozyl giry inaczej i doktor mial mozliwosc je dokładnie obejrzec, na szczescie wszystko w porzadku.:huh:
 

Załączniki

  • 62679525-DDA1-4668-A08D-5A2008A1FB3A.jpeg
    62679525-DDA1-4668-A08D-5A2008A1FB3A.jpeg
    693,5 KB · Wyświetleń: 444
Do góry