reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Haha starszy syn mnie rozbawił. Pyta się mnie czy moze zaprosić swoja zone do siebie. Patrze sie, mowie no ok wkoncu to twoja zona :D a za chwilę sie pyta czy jednak moze druga kolezanke zaprosić Milenke zamiast swojej "zony Natalki". Patrze i pytam co na to jego zona powie. Na co on chwila zastanowienia i mi mowi " no tak bo was baby to trudno zrozumiec jak nie okres to foch, jak nie foch to okres" :D padlam ze śmiechu. On ma 6 lat hahahaha ale skad wzial taki tekst nie mam pojęcia xD
 
reklama
Haha starszy syn mnie rozbawił. Pyta się mnie czy moze zaprosić swoja zone do siebie. Patrze sie, mowie no ok wkoncu to twoja zona :D a za chwilę sie pyta czy jednak moze druga kolezanke zaprosić Milenke zamiast swojej "zony Natalki". Patrze i pytam co na to jego zona powie. Na co on chwila zastanowienia i mi mowi " no tak bo was baby to trudno zrozumiec jak nie okres to foch, jak nie foch to okres" :D padlam ze śmiechu. On ma 6 lat hahahaha ale skad wzial taki tekst nie mam pojęcia xD
Może usłyszał jak ktoś mówi podobne teksty i sobie połączył w logiczną całość :-D
 
Zobacz załącznik 855630
Mój mały myśliciel <3
Wazy 368g, wszystko zdrowe, mozg, nosek, serduszko, nozki, zoladek, nerki, wszystko jak trzeba <3
Doktor mial tylko wątpliwości co do stópek, ale cale szczęście okazało sie, ze tak sie poprostu maly dziwacznie ulozyl. Nie chcial zmienic pozycji, ale pomogło to, ze wstalam i kawałek sie przeszłam. Od razu ulozyl giry inaczej i doktor mial mozliwosc je dokładnie obejrzec, na szczescie wszystko w porzadku.:huh:
Cudo.
 
Zobacz załącznik 855630
Mój mały myśliciel <3
Wazy 368g, wszystko zdrowe, mozg, nosek, serduszko, nozki, zoladek, nerki, wszystko jak trzeba <3
Doktor mial tylko wątpliwości co do stópek, ale cale szczęście okazało sie, ze tak sie poprostu maly dziwacznie ulozyl. Nie chcial zmienic pozycji, ale pomogło to, ze wstalam i kawałek sie przeszłam. Od razu ulozyl giry inaczej i doktor mial mozliwosc je dokładnie obejrzec, na szczescie wszystko w porzadku.:huh:
Sliczna fotka
 
Widzę że już szalejecie z zakupami też mam ochotę ale w maju mam ograniczony budżet w czerwcu będzie o wiele lepiej napewno chce dokończył listę i kupić to co naprawdę potrzebuje a jak coś zostanie to kupię kilka ubranek lub zabawki ale tylko to co mega wpadnie mi w oko:p synek fajnie fika w brzuszku jestem bardzo zadowolona obym tylko przetrwałam te lato
 
Ale mam wieczór... Psina skaleczyła się w łapę, bo jakiś pajac rozbił butelkę ma krawędzi trawnika. Nie zauważyłam i oczywiście musiała wejść prosto w to. Łapa rozcięta, krew się leje, apteczki już opróżniłam... Świetnie, po prostu świetnie... A jak na złość chwilowo jestem bez samochodu, jak rano dalej będzie się lało to będę musiała wybrać się z nia do weterynarza... Ktory jest po drugiej stronie miasta. Nie wiem jak my się tam dostaniemy bez auta ;( aż chce mi się płakać...
 
Widzę że już szalejecie z zakupami też mam ochotę ale w maju mam ograniczony budżet w czerwcu będzie o wiele lepiej napewno chce dokończył listę i kupić to co naprawdę potrzebuje a jak coś zostanie to kupię kilka ubranek lub zabawki ale tylko to co mega wpadnie mi w oko:p synek fajnie fika w brzuszku jestem bardzo zadowolona obym tylko przetrwałam te lato

My w maju tez masakra, dwa wesela, komunia, trzeba naprawic auto, a czerwiec nie lepszy bo przeglad auta i ubezpieczenie i dodatkowo musimy doplacic 2.5 tysia za fotografa slubnego :laugh2: takze oprocz malych pierdolek konkretna wyprawka zostanie na lipiec, bo teraz to bedziemy jesc chyba dwa miesiace gruz :D
 
reklama
Ja też w maju miałam komunie, a za 2 tyg mam ślub siostry. Dobrze, że sobie na niego odkładałam od kilku miesięcy bo inaczej bym płakała. Ale fryzjer, pazury, kosmetyczka też mnie pociągną po kieszeni pewnie :(
 
Do góry