reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

HejjHej, ja już po wizycie, maleństwo ok, lekarz wpisał płeć żeńską choć tak na 70% bo nie mógł dojrzeć, w ogóle to dlugo sie zeszlo bo małe sie bardzo kręci, zreszta na kazdym usg to słysze ☺. Mam nadzieje ze poszaleje w zyciu płodowym a potem nedzie aniołeczkiem. Przy starszej corce to ja spalam jak suseł, byla mega grzeczna i choc mowia ze drugie dziecko to przeciwienstwo pierwszego to nie trace nadziei ☺. Mała ma 360 g a to 21+4 dni wiec nie za duza ale pierwsza jak sie rodziła to miała 2900 g wiec malutka była a 2 tygodnie po terminie. Umowilam juz wisyte do neurologa no mam to podrjrzenie rwy kulszowej, ciekawa jestem co powie lekarz. Tak poza tym to korzystam z pogody i staram sie byc aktywna.poki moge...narazie na plusie 5 kg. Czekam na wiesci o Waszych maluchach:happy:
 
reklama
HejjHej, ja już po wizycie, maleństwo ok, lekarz wpisał płeć żeńską choć tak na 70% bo nie mógł dojrzeć, w ogóle to dlugo sie zeszlo bo małe sie bardzo kręci, zreszta na kazdym usg to słysze ☺. Mam nadzieje ze poszaleje w zyciu płodowym a potem nedzie aniołeczkiem. Przy starszej corce to ja spalam jak suseł, byla mega grzeczna i choc mowia ze drugie dziecko to przeciwienstwo pierwszego to nie trace nadziei ☺. Mała ma 360 g a to 21+4 dni wiec nie za duza ale pierwsza jak sie rodziła to miała 2900 g wiec malutka była a 2 tygodnie po terminie. Umowilam juz wisyte do neurologa no mam to podrjrzenie rwy kulszowej, ciekawa jestem co powie lekarz. Tak poza tym to korzystam z pogody i staram sie byc aktywna.poki moge...narazie na plusie 5 kg. Czekam na wiesci o Waszych maluchach:happy:
To mnie pocieszasz bo Majki 397 w 21+3 :-D


Dobrze że młoda ruchliwa Miki też. Pani dostosowywała się do niego. A nie on do niej.
 
Ja dalej większość piorę w płynie dzidziuś [emoji23] bo po innych mamy sucha skore a i ja widzę ze jak piorę bieliznę w zwykłym to częściej mnie coś łapie.
 
Ja też jestem od 8 tc, mam wpisane L4 leżące, do tej pory kontroli nie było.
Trochę to dziwne że mam kod 1 jak lekarz sam kazał mi spacerować.
 
reklama
a ja mam pytanie do dziewczyn na zwolnieniach, miałyście może kontrolę z zusu? ;)
W pierwszej ciąży miałam się stawić na komisję. Zadzwoniłam i powiedziałam że na L4 mam "pacjent musi leżeć" więc albo wyślą po mnie transport medyczny albo niech się sami fatygują. Powiedzieli "a nie jak tak to nie trzeba..."
 
Do góry