reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A u Nas młodszy rano wstał z gorączką. Do szkoły go nie posłałam i powiem Wam że bidula naprawdę chora bo poszedł spać w dzień co u niego odkąd skończył rok zdarza się tylko w aucie lub gdy źle się czuje. No a ja standardowo się martwię czy to przeziębienie czy może nie daj Boże coś gorszego.


Co do ODPIELUSZANIA. Już dawno mamy to za sobą ale po pierwsze obu odpieluszałam w wakacje. Jeden miał rok z hakiem drugi prawie trzy lata. Jednemu ani nocnik nie pasował ani WC lał jak stał a kupy po kątach. Z tymi kupami u niego to była madakra do 5rż ale podobno u chłopców to normalne. Miałam zapas majteczek i mopa w pogotowiu. A jak gdzieś jechaliśmy podkłady poporodowe ubrania na zmianę często i 3-4 kmpl. W łóżko na materac cerata. Po 1. z mojej strony cierpliwość i zawzięcie. Choć miałam chwilę zwątpienia. 2. za każdym siku w majtki przypominałam mu że jest duży itp. e. mieliśmy grający nocnik to się smrodowi podobało ale cwaniak wymyślił że ciepła woda na niego działa jak siku więc szybko odpuścił tam sikanie. Uwielbiał robić pod drzewko. A młodszy to w ogóle nocnik be i on będzie sikał jak tata. Zresztą nie zamykaliśmy WC jak ich odpieluszaliśmy żeby widzieli że to normalne i każdy to robi. No i chwaliliśmy zarówno to co wydalili jak i to że zrobili tam gdzie trzeba.


Czelam na wieści z wizyt i kciukam za wasze maluchy.
U mnie też często sensacje jak nie rozwalone oko to dziura w policzku w weekend majowy syn zapalenie spojówek i atak alergiczny astmy więc nie ma tygodnia aby coś któremus się nie stalo
 
reklama
Ja miałam i kontrole w domu i w Zusie u lekarza orzecznika. Dodatkowo mam postępowanie bo na 2 dni wyjechałam do Barcelony ( ale to wszystko z inicjatywy pracodawcy )
a masz 1 czy 2? wiedzą, że pojechałaś? zawsze możesz powiedzieć, że leżysz i nie otwierasz jak się nikogo nie spodziewasz...no chyba, że widział na fejsie, że kicasz po Barcelonie...
 
A po jakim czasie dostalyscie pieniadze z zusu po pierwszym okresie zwolnienia? (Kiedy obowiazek wyplaty przechodzi na zus)
 
O nieee jedno zdanie w czasie czytania którego zdążyłam się ucieszyć i zaraz potem zasmucić. Jak to już nie sprzedają! :( Mnie właśnie swędzi czasem skóra zazwyczaj po prawej stronie brzucha, ulgę przynosi masaż jakąkolwiek oliwką ale tylko na chwilę :(

Coś tam pisało obok niej ze cena na pożegnanie czy jakoś tak
 
Wysyłam te co mam nowe a później wyślę kilka używanych tych po 2zl co kupiłam wszystko z przecen żadne z nowej kolekcji
 

Załączniki

  • DSC_1589.JPG
    DSC_1589.JPG
    1,5 MB · Wyświetleń: 111
  • DSC_1587.JPG
    DSC_1587.JPG
    1,4 MB · Wyświetleń: 112
  • DSC_1584.JPG
    DSC_1584.JPG
    1,5 MB · Wyświetleń: 115
  • DSC_1585.JPG
    DSC_1585.JPG
    1,3 MB · Wyświetleń: 105
  • DSC_1583.JPG
    DSC_1583.JPG
    833,6 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Wysyłam te co mam nowe a później wyślę kilka używanych tych po 2zl co kupiłam wszystko z przecen żadne z nowej kolekcji

Oo ja tez narazie przeceny albo uzywki ☺️ Ale widze ze juz masz sporo, rozek itp. My poza ciuszkami na razie tylko wozek wczoraj kupilismy(udalo sie przekabacic starego zebysmy pojechali zobaczyc używany, ktory znalazlam i wrocilismy z bryką ☺️)
 
Do góry