reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja już 5 kg na plusie. Staram się spacerować ale też nie przesadzam. Czyli ani nie jem ani nie ruszam się więcej niż przed ciążą. Ale wyglądam już jak kobieta w ciazy, i to nie chodzi o brzuch i cycki które urosły ale nawet na twarzy taka pusia :)
 
reklama
Ja miałam spokojna niedziele ale właśnie siedzę w córka na SOR biegali i bramka od ogródka odskoczyla i wbila się jej w policzek koło oka dziura ogromna już ma założone plastry i jutro koniecznie kontrola w poradni chirurgicznej także ten cisza musi poczekać, ostatnio byłam tu z córką druga bliźniaczka jak jej kolega piłka oko rozwalił ehhhh
 
Ja miałam spokojna niedziele ale właśnie siedzę w córka na SOR biegali i bramka od ogródka odskoczyla i wbila się jej w policzek koło oka dziura ogromna już ma założone plastry i jutro koniecznie kontrola w poradni chirurgicznej także ten cisza musi poczekać, ostatnio byłam tu z córką druga bliźniaczka jak jej kolega piłka oko rozwalił ehhhh

Ojjj[emoji22][emoji22][emoji22] mam nadzieje, że szybko się zagoi i że nie boli bardzo..
 
Ale wyglądam już jak kobieta w ciazy, i to nie chodzi o brzuch i cycki które urosły ale nawet na twarzy taka pusia :)
Ja mam całkiem spory brzuch. Kwestia jak się ubiorę poprostu ;)
Jedną koszule mam taką oversize więc jak w nią się przyodzieje to rzeczywiście można się zastanawiać czy ciąża czy za dużo przy lodówce czasu spędzonego o_O
 
Ja miałam spokojna niedziele ale właśnie siedzę w córka na SOR biegali i bramka od ogródka odskoczyla i wbila się jej w policzek koło oka dziura ogromna już ma założone plastry i jutro koniecznie kontrola w poradni chirurgicznej także ten cisza musi poczekać, ostatnio byłam tu z córką druga bliźniaczka jak jej kolega piłka oko rozwalił ehhhh
Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
U mnie też nie kolorowo :( męża przewialo wczoraj i boli go kark i ucho, a u córci pojawiła się gorączka pewnie od zębów :( a ja jutro do tego szpitala i nadal mam kaszel i katar i już nie wiem jak się wyleczyć...
 
Ja mialam chwile stresu bo od wczoraj mlody jakis malo ruchliwy byl i juz sie zastanawialam czy nie wbijac sie jutro gdzies na sile do lekarza, ale ze juz dal o sobie znac to jestem spokojniejsza ;) wydaje mi sie ze obrocil sie plecami i kopie mnie gdzies od wewnatrz, bo wczensiej czulam normanie jak mnie girami kopal po brzuchu, a teraz te jego ruchy to bardziej takie smyranie bylo.
Zaczelam znowu przegladac wozki i znalazlam na olx w dobrej cenie anex sport ktory mi sie podoba, ale moj maz jest tak bardzo tym zainteresowany ze tylko na chwile spojrzal i dalej gapi sie w ta glupia konsole ;[ czasem sie zastanawiam czy ma 30 lat, czy 13. A ja sama podjac decyzji nie potrafie bo sie nie znam i sie denerwuje, bo nie chcialabym tego zostawiac na ostatnia chwile :/

Standardowo.. mój za pierwszym razem też, ale mi to pasowało bo kupiłam co chciałam, a potem na spacery i tak ja.. więc co mu do tego.. teraz mam nadzieję odzyskać swojego xlandera od mojego brata, bo zdążył już swojego synka powozić
 
Bajdelka współczuję.. Ja z synkiem mam duże doświadczenie z rozwijaniem głowy i juz 3 razy był zszywany, z czego 2 ostatnie razy w ciągu ostatniego roku. Jeśli chodzi gdzieś do placówki to jest ubezpieczona i możecie ubiegać się o odszkodowanie.. wiem że to teraz ostatnią sprawa ale ja za pierwszym razem nie wiedziałam i przepadło.
 
Też się cieszę że jutro poniedziałek. Chłopaki do pracy/ szkoły amy z córcia relaksik.
Ja mówiąc szczerze nie wiem skąd te 9 kg. Jem jak poprzednio, dużo chodzę na spacery.. w sumie dużo mi w cycki poszło, brzuch też spory, ale i pupa/uda rozmiar większe.. z tym że ja mam duża tendencje do życia i swój rozmiar 36 utrzymuje tylko dzięki odpowiedniej diecie i cwiczeniom/bieganiu. Teraz biegi na spacery musiałam zamienić.. A z większości ćwiczeń zrezygnować.
Dzisiaj wyszliśmy z domu o 14, a wróciliśmy 18.30. W między czasie ba obiad weszliśmy do knajpy i lody a reszta to spacery.. i krótkie odpoczynki na ławeczce czy do toalety.
 
reklama
Też się cieszę że jutro poniedziałek. Chłopaki do pracy/ szkoły amy z córcia relaksik.
Ja mówiąc szczerze nie wiem skąd te 9 kg. Jem jak poprzednio, dużo chodzę na spacery.. w sumie dużo mi w cycki poszło, brzuch też spory, ale i pupa/uda rozmiar większe.. z tym że ja mam duża tendencje do życia i swój rozmiar 36 utrzymuje tylko dzięki odpowiedniej diecie i cwiczeniom/bieganiu. Teraz biegi na spacery musiałam zamienić.. A z większości ćwiczeń zrezygnować.
Dzisiaj wyszliśmy z domu o 14, a wróciliśmy 18.30. W między czasie ba obiad weszliśmy do knajpy i lody a reszta to spacery.. i krótkie odpoczynki na ławeczce czy do toalety.

Te kilogramy nic nie warte, niektórzy w całej ciazy maja +20 kg a nic po nich nie widać a inne mniej a wyglądają na dużo.
 
Do góry