reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja w zeszła środę pojechałam z twardym brzuchem na IP, polezalam 4 dni pod magnezem i przeszło. Należy dużo odpoczywać, brać magnez i nospe .
Kurczę to pewnie przez brak magnezu, brałam codziennie od początku ciąży z polecenia lekarza i ostatnio mi się skończył i dopiero dzisiaj wzięłam po 4 dniowej przerwie.
 
reklama
Dziewczyny czy wam też czasem twardnieje brzuszek ? Mówiłam o tym ginowi na ostatniej wizycie i stwierdził że szyjka długa i zmierzymy na kolejnej wizycie .
Jednak wizyta 7 maja a ja się trochę martwię. To moja pierwsza ciąża więc nie wiem kiedy to normalne a kiedy powinno martwić .
Mi też czasem twardnieje brzuch, ale jest to normalne przygotowanie macicy do porodu, tzw. skurcze Braxtona-Hicksa. Sama fizjologia.
 
Dziewczyny czy wam też czasem twardnieje brzuszek ? Mówiłam o tym ginowi na ostatniej wizycie i stwierdził że szyjka długa i zmierzymy na kolejnej wizycie .
Jednak wizyta 7 maja a ja się trochę martwię. To moja pierwsza ciąża więc nie wiem kiedy to normalne a kiedy powinno martwić .
Tez mi twardnieje okolo 3/4 razy dziennie o roznych porach na chwile okolo moze minuty. Mowilam lekarzowi na ostatniej wizycie. Powiedziala ze nie mam sie czym przejmowac ze tak sie moze zdarzac to normalne.
 
Ja tez uzywam normalnego i zyje ;)
A jak u Was wygladaja ruchy dziewczyny? Moj maly sobie upodobal lewa strone, jak kopie to wlasnie w tamte rejony, tez tak macie ze gdzies bardziej czujecie?
Czy raczej rownomiernie po calym brzuszku?
Moj maluch to szaleje od rana do nocy. Dzisiaj zaczelam 21 tc, a wyrazne ruchy czuje od tygodnia. W dzien tez go czasami czuje, ale jestem w pracy wiec pozycje mniej wygodne ;). Dzisiaj obudzilam sie o 5 rano i on sie ruszal, teraz leze i sie rusza i tak do zasniecia wlasciwie. Az sie zastanawiam czy on bedzie taki ruchliwy po porodzie? I czy nie powinien wiecej spac?
 
Hej dawno się nie odzywałam bo nie mogę Was doczytać. tak dużo piszecie że co odświeżam forum to 30 nowych stron :p
Ja już po USG połówkowym. Z malutką wszystko ok. Waży 350g i fika dzisiaj jak szalona. Ogólnie coraz częściej się rusza i coraz mocniej. Ruchy czuje od 4 tygodni a łożysko mam na przedniej ścianie.
Ja też puki co pomykam w leginsach najczęściej zwykłych ale mam też ciążowe z H&M i póki co dobrze się noszą.
Co do imienia to mąż chce Klaudię a mi tak do końca gdzieś nie leży bo mi się podobają imiona które rosną razem z dziećmi. Już mam w domu Dominika i jak był malutki to każdy na siłę próbował jakoś zmiękczyć i czasem cuda wychodziły. A i tym razem jak mi ktoś powie że wszystkie Klaudie są np niegrzeczne to mu uwierzę i zmienię imię bo już mnie ostrzegano że Dominiki to zozdzirki i nie posłuchałam i mam za swoje :p
 
Także jak już zobaczylyscie jest facet hura ale czułam to czułam no i chciałam.... Wszystko ok szyjka bardzo długa, wyniki idealne, nic nie przytylam, mały waży 230g, aha i słuchajcie łożysko się przesunelo jest na bocznej ścianie po mojej lewej stronie buziaki
Ja nie zobaczyłam nic na tym zdjęciu :-) ale dobrze że napisałaś.
GRATULUJĘ SYNKA szczególnie że wymarzony. Chciałabym tak się 5 maja z córki cieszyć ;-)
 
Dziewczyny czy wam też czasem twardnieje brzuszek ? Mówiłam o tym ginowi na ostatniej wizycie i stwierdził że szyjka długa i zmierzymy na kolejnej wizycie .
Jednak wizyta 7 maja a ja się trochę martwię. To moja pierwsza ciąża więc nie wiem kiedy to normalne a kiedy powinno martwić .
Nie opisałaś jak. Mnie twardnieje i boli jak dziecko się wypina.
 
reklama
Do góry