reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Nie wiem jak u was, ale u nas pogoda tragiczna. Nic tylko spać. Ja nikomu nie mówię, bo się boję. Nie wiem czy być pewna na 100%.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha jak oszalal ze szczęścia to go nie powstrzymasz ;)
Tak ja myślałam że to ja będę gorsza, a mój luby już planuje remont łazienki kupno nowego auta i nawet patrzył już na wózki [emoji3] mówię mu spokojnie dużo czasu nie można tak wcześnie to stwierdził że szybko zleci

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak u was, ale u nas pogoda tragiczna. Nic tylko spać. Ja nikomu nie mówię, bo się boję. Nie wiem czy być pewna na 100%.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też na razie sie boje mówić komu kolwiek , po ostatnich przejsciach jak pochwaliłam sie w 4 tyg a w 9 obumarła ciąża :(
Na chwalenie przyjdzie czas :)
 
Hej dziewczyny. U Nas nadal objawy ograniczają się do boli podbrzusza. Co do szaleństwa to Mój już wózek ma wybrany [emoji23]

f2w3xzkrlo9f9lo0.png

zem3zbmh5er10i2b.png
 
reklama
Na początku mówiłam, że bez względu na płeć zostaje po synku zielony. Niestety jak go ostatnio zniósł z góry to powiedziałam nie! Jak ja dawałam radę z dzieckiem go nosić to nie wiem. Sprzedam za grosze, a od koleżanki kupię głęboki. Fotelik z bazą mam, ale nie wiem czy będzie pasował do wózka.
Łóżeczko po poprzednim, ale pomaluje. Kołyske na kółkach chce kupić na początek.
Niby wszystko mam, ale jak na allegro wrzucam do koszyka to robi mi się słabo [emoji23].
@joanna, zobaczysz jak Ci Hormony zaczną buzować to on będzie miał mało do powiedzenia [emoji23]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry