reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny ale się rozpisujecie! Czytam na bieżąco ale jakoś mało czasu na pisanie :)

Witam wszystkie nowe dziewczyny i życzę spokojnych ciąż :)

Mnie powoli zaczynają boleć biodra... To samo było w pierwszej ciąży. Co najlepsze najbardziej bolą po spaniu czy leżeniu. Wniosek nasuwa się jeden ;P ruszyć cztery litery :p

No i chyba w tym tygodniu zaczynam chodzić na basen. Chciałabym co najmniej 2x w tyg. W pierwszej ciąży basen bardzo mi pomagał i chodziłam do 9 miesiąca. Mimo przerażenia w oczach niektórych osób basenie ;)

Ja tez jak za długo poleze to mnie bolą Wole pospacerować coś . A z basenem to nie wiem ... wcześniej miałam leżeć dużo itd lekarka mnie straszyła na zapas to byłam ale do wody nie wlazlam . A brakuje mi tego i kąpieli we wannie wcześniej mówiła żeby raczej nie szaleć z tym a teraz nowego lekarza nie spytałam.
 
reklama
@majapszczolka242 :) dziękuję i wzajemnie. Jeśli nie ma przeciwwskazań to basen jak najbardziej w ciąży.

@Maura89, no właśnie. Mnie ciotka oplotkowała za plecami, że powinnam więcej ćwiczyć, biegać, być bardziej aktywną to bym się lepiej czuła. Zalecenie od lekarza jest jednak takie, żeby brać leki, oszczędzać się, oszczędzać i jeszcze raz oszczędzać. No i ciotkowe rady poszły do kosza.
 
@kasiaczek89pl u mnie ginekolog pozwolił jeśli nie mam problemów infekcyjnych po basanie. Nigdy mi się to nie zdarzalo więc chodziłam poprzednio i teraz też bym chciała. Ale myślę ze gdybym miała jakies problemy napewno bym nie ryzykowała.

@ivvonka, @Maura89 olać głupie gadanie! Zdrowie dziecka jest najważniejsze a lekarz wie co mówi.
 
@kasiaczek89pl u mnie ginekolog pozwolił jeśli nie mam problemów infekcyjnych po basanie. Nigdy mi się to nie zdarzalo więc chodziłam poprzednio i teraz też bym chciała. Ale myślę ze gdybym miała jakies problemy napewno bym nie ryzykowała.

@ivvonka, @Maura89 olać głupie gadanie! Zdrowie dziecka jest najważniejsze a lekarz wie co mówi.
Najlepsze są "ciotki dobra rada" w tramwajach czy ulicach radzą odnośnie ciąż czy wychowania dzieci... uwielbiam to.
 
@kasiaczek89pl u mnie ginekolog pozwolił jeśli nie mam problemów infekcyjnych po basanie. Nigdy mi się to nie zdarzalo więc chodziłam poprzednio i teraz też bym chciała. Ale myślę ze gdybym miała jakies problemy napewno bym nie ryzykowała.

@ivvonka, @Maura89 olać głupie gadanie! Zdrowie dziecka jest najważniejsze a lekarz wie co mówi.

Właśnie po basenie nie mam. Ale zawsze stosuje jakaś kapsułkę dopochwowa z probiotyków po a tak bardziej zewnętrznie to pro vag żel. A teraz w ciąży to nie wiem bo nie byłam :)
 
Ciotka wszechwiedząca? ;) uwielbiam takie [emoji23]
Ja nie wiem kto co sądzi bo nie pytam na darmo tych których Noe uważam za autorytet w danym temacie dla mnie

O mojej amnio prawie nikt nie wie bo tez nie chciałam słuchać zdań ludzi którzy nigdy jej nie mieli- po to zgłosiłam się na forum by samemu poczytać o doświadczeniach a nie „ mi się wydaje ze....”
Nie daj się ocenom innych- wiesz co jest dobre dla was a reszta nie musi ;)
 
reklama
Dziewczyny, ja takze szukalam detektora tetna plodu, ale kiedy zapytalam poloznej, ktory wybrac (bo jest tego duuuzo) to mi stanowczo odradzila. Stwierdzila, ze niepotrzebnie bede sie denerwowala kiedy Maluszek ulozy sie w sposob, w ktorym trudno bedzie detektorowi wykryc jego tetno. 2 lata temu z tego powodu jej pacjentke do szpitala przywiozl maz. Kobieta byla w takim szoku, ze nawet nie potrafila podac swoich danych osobowych na izbie przyjec. Ale mnie i tak korci, zeby czasem posluchac bicia serduszka Maluszka... Mysle, ze wroce do tematu jak sie bardziej zaawansuje ciazowo :-) A moze sam stetoskop wtedy wystarczy?
 
Do góry