reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Opowiedzcie coś o detektorach.
9 lat temu jakoś o tym nie słyszałam.
Do czego służy poza tym ze jak zakładam- wykrywa dzidzie, ale co dokładnie, jak to działa i ile to kosztuje ?
 
reklama
@Maura89, ja mam galerię i sklepy po drodze na trasie lekarz-praca-dom i zawsze mam lekki dylemat, bo po wizycie zanoszę zwolnienie do przedszkola. Raz udało mi się skitrać torby w szatni, zanim doszłam do gabinetu dyrektorki, ale drugim razem niestety mnie dopadła przy wejściu i nie miałam szans. Zabrała mi torby, zważyła w rękach i opierniczyła po całości...znaczy się mnie opierniczyła, nie torby.

@ola-ska, też poczytam, bom zielona w tej materii.
 
Dziewczyny ale się rozpisujecie! Czytam na bieżąco ale jakoś mało czasu na pisanie :)

Witam wszystkie nowe dziewczyny i życzę spokojnych ciąż :)

Mnie powoli zaczynają boleć biodra... To samo było w pierwszej ciąży. Co najlepsze najbardziej bolą po spaniu czy leżeniu. Wniosek nasuwa się jeden ;P ruszyć cztery litery :p

No i chyba w tym tygodniu zaczynam chodzić na basen. Chciałabym co najmniej 2x w tyg. W pierwszej ciąży basen bardzo mi pomagał i chodziłam do 9 miesiąca. Mimo przerażenia w oczach niektórych osób basenie ;)
 
Dziewczyny ale się rozpisujecie! Czytam na bieżąco ale jakoś mało czasu na pisanie :)

Witam wszystkie nowe dziewczyny i życzę spokojnych ciąż :)

Mnie powoli zaczynają boleć biodra... To samo było w pierwszej ciąży. Co najlepsze najbardziej bolą po spaniu czy leżeniu. Wniosek nasuwa się jeden ;P ruszyć cztery litery :p

No i chyba w tym tygodniu zaczynam chodzić na basen. Chciałabym co najmniej 2x w tyg. W pierwszej ciąży basen bardzo mi pomagał i chodziłam do 9 miesiąca. Mimo przerażenia w oczach niektórych osób basenie ;)
Mnie coraz bardziej boli kość zadnia plus pachwiny i łono czasem ledwo mi się poruszać.
 
ja ostatnio dostalam zlota rade. Te więzadła daja mi w kosc strasznie. Znajoma mi pisze ze to wszystko ze nie cwicze i jakbym zaczela to nie mialabym problemu wystarczy chciec...szlag mnie trafil kazalam sobie jej dobre rady schować w kieszeń. dobrze wie ze od poczatku mialam po gorke i zakaz od lekarza na seks i ćwiczenia jakiekolwiek. Ale najlepiej powiedziec jakby mi sie chcialo to bym nie miala z tym problemu
 
Opowiedzcie coś o detektorach.
9 lat temu jakoś o tym nie słyszałam.
Do czego służy poza tym ze jak zakładam- wykrywa dzidzie, ale co dokładnie, jak to działa i ile to kosztuje ?

Jeżeli chodzi o detektor tętna to żeby posłuchać serduszka dzidzi przez brzuch. Przykłada się do brzucha a w słuchawkach słyszy. Trzeba oliwkę lub żel do usg. Można nagrywać itd. Zależy od modelu. Ja kupiłam na pchlim targu działający za 20 zł ale pewnie kosztują koło dwóch stow
 
reklama
Do góry