reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja o 17:00 mam ginekologa ale to bez USG. Połówkowe dopiero 5 maja. Nadal nie wiemy co tam rośnie ale kopie ładnie, szczególnie dziś daje czadu, wczoraj pewnie (nie wiem czemu korci mnie napisać jej) było za gorąco. W ogóle o dziecku w brzuchu z automatu mówię ona, a za chwile poprawiam się i dodaję albo on.
 
reklama
@GoJ a ja mówiłam odwrotnie: on, poprawiałam na ono, a wyszła ona.:)

@dareczka1994 jeszcze troszkę. A już wiesz, kto mieszka w brzuszku?
Mój mąż mówi on w sensie człowiek zamieszkujący brzuch :) ale poprawia się na ona... Tylko u Nas jest presja na dziewczynkę. I Jak tak czytam Was, to ONO nawet rusza się na dziewczynkę. Chłopców czułam w brzuchu wcześniej i mocniej niż to co teraz tam rośnie (mimo, że z definicji powinnam wcześniej czuć) No i w ogóle ta ciąża praktycznie nie ma nic co było w poprzednich choć każda jest inna ta wyjątkowo, ale to może być ze względu na wiek...
 
No to ja wiem tu bedzie wrecz joga dla zaawansowanych:D przy pierwszym synu zadowolona poszlam na wizyte , potem palilam buraka bo okazalo sie ze w sumie to polowa mi zostala, której niebzauwazylam no bo jak skoro brzuch zaslania xD
Bo to taka moda :) mam fryzurę na cebulę czyli raczej na to co mi wzroku styknie :D
 
Ja przed wizyta mam w planach isc do rossmana. Tylko teraz jak pojde przed to sie lekarz za glowe zlapie jak mnie zobaczy z siatami:D a po to mi sie nie chce zbytnio. A nie jade autem tylko busem :p
 
reklama
Do góry