reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

w ogole zaczęli mnie strasznie irytować ludzie. Ogolnie baby. Ostatnio zamykalam brame i psa musialam chcac nie chcac zapiac na sekunde w kojcu( inaczej długa zrobi) idzie taka babka i zaczyna swoi elaborat do mnie, moje psisko strasznie wyje ale to okropnie. Mowie babie ze taka jego natura( husky)i chce isc a ta dalej do mnie ze to okropne wycie i pretensja. Juz nie wytrzymalam mowie jej ze jak jej cos nie pasuje to moze chodzic druga strona wsi na zwiady i ze ja sie nie dopieprzam jak szczur jej bratanicy lata luzem po calej wsi i do nog doskakuje...baba zamikla.
moja ciotka ostatnio też elaboraty ze u nas dzieci choruja bo sa psy i koty ale to moj ojciec ja do pionu ustawil a ja powiedzialam ze nie musi przychidzic do nas dzien w dzien poza tym ikt jej tu nie zaprszal a jak nie pasi to bramke z drugiej strony moze zamknąć.

Wkurza mnie ostatnio glupie pieprzenie ludzi.

Mam to samo , czasem poprostu unikam niektórych osób z takimi tendencjami . A jak nie to myśle se ze dla spokojności dziecka odpuszczam i idę dalej do swoich spraw czy tematów , ale faktycznie ostatnio słabo znoszę takie akcje jak opisujesz. Wiec nie jesteś sama
 
reklama
A u mnie pogoda boska!!! Ale macie fajne brzuchy u mnie ciążowego nie widać nic a nic mam już wanienke że stelażem za całe 25zl kobieta sprzedawana stan bardzo dobry, mam dwa prześcieradła na materac do łóżeczka jak tak dalej pójdzie to za grosze zrobię wyprawkę ☺️
 
Ja mam dokładnie tak samo. Czasem czuję "buszowanie". Ale z tego, co widzę na USG jest to całkiem możliwe. Moje poprzednie dziecko nie było tak ruchliwe, nawet w połowie. A to tak szaleje, że ostatnio nawet nie wszystko można było zbadać, bo cały czas były fikołki, skoki itd. Dobrze Ci z tym łożyskiem :-).



Heh, u mnie z seksem od samego początku zakaz :p. Ze stosowaniem się do niego różnie było, ale teraz to już embargo, bo to łożysko mnie wystraszyło.

@Maura89 wyglądasz w porządku. Ja startuję z wysokiej wagi, dlatego tak bardzo się pilnuję.
To z jaką waga startowałas? Ja też z tych grubych ja zaczęłam 92kg, wszystkie ciąże tak zaczynałam 9lat temu a 6lat temu z synkiem nawet 95kg przez te wszystkie lata waga stoi albo ciut spada i diety u dietetyk owszem pomógły Schudlam do 83kg ale znowu przybrałam i tak w kółko macieja stwierdzam już ze nie mam sił się mordować pilnuje aby nie być tak otyla żebym nie musiała prosić o pomoc, plus taki ze mam ładna buzię nie widać zmarszczki ani nie mam pryszczy, jestem sprawna chodzę na spacery, jeżdżę na rowerze itp
 
reklama
Do góry