reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja zapytałam o łożysko na prenatalnych, mam wysoko w zasadzie w dnie macicy. Tak powiedział ginekolog.

Ja czasem czuje jakies motyle w brzuchu ale nie wiem czy to dziecko czy wzdęcia :D a niby druga ciąża :p To mój 18 tydzień.

Dziś wyszorowalam balkon, pomylam doniczki i padam na ryjek. Dobrej nocy! :)
 
reklama
Nie martw się, ja też jeszcze nie czuje (a to nie jest moja pierwsza ciąża) i lekarz powiedział, że to normalne.

Nic nie przytyłam póki co, ale brzuch mam ewidentnie okrągły i ciążowy. Już wszyscy widzą.

A co do łożyska - złe wieści. Okazuje się, że moje jest "nisko osadzone" i trzeba obserwować. Szyjkę też dwa razy sprawdzał, bo nie był pewny. Jak pójdę na połówkowe do innego lekarza (z super sprzętem), to się dowiem co i jak. Podobno może się to jeszcze poprawić. Podobno... Ale stresuje mnie to. Miałam w planach ogromną aktywność wiosenno-letnią, a tu doopa. Mam leżeć, odpoczywać. Nawet siedzenie powoduje u mnie, że zaczynam "źle" czuć macicę. Ehh. Mam nadzieję, że przez to nie przytyję. Poza tym moje dziecko złapało rotawirusa i siedzimy jak na szpilkach w domu. Biedactwo wymiotowało ponad 10 razy od wczorajszego wieczora, do tego kupy itd. Najgorzej jak dziecko choruje, bo chce się pomóc, a nie ma jak.
Podobno nie ma co się na zapas martwić ja mam przodujace lozysko i podobno może się "nastawić " tylko właśnie trzeba obserwować i uważać na siebie. Noe dźwigać nie przemeczac się i obserwować co się dzieje. No i u mnie zakaz seksu jeszcze.
 
Hej piekne:)
Jak wasze samopoczucie ?
Ja chce zamieszkać na dworzu <3 siedzę teraz w domu , bo muszę posprzatac, ale serce ciągnie na leżaczek... ;)))
 
Podobno nie ma co się na zapas martwić ja mam przodujace lozysko i podobno może się "nastawić " tylko właśnie trzeba obserwować i uważać na siebie. Noe dźwigać nie przemeczac się i obserwować co się dzieje. No i u mnie zakaz seksu jeszcze.
Ja też mam zakaz seksu od samego początku :(

U mnie dzisiaj też piękna pogoda. Po wizycie pojedziemy na działeczkę.
 
Niby nie widac tych 7 kg ale jak patrze na wage to boli strasznie ze idzie szybko w gore.
 

Załączniki

  • 20180410_103555.jpg
    20180410_103555.jpg
    276,5 KB · Wyświetleń: 89
na koniec ciazy to ja bede miala ze 20 kg na plusie:D ale obstawiam ze woda mi sie zatrzymala tez bo puchne wiec tak jakby odjac to moze mam 5 kg na plus:p
 
reklama
Do góry