reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej, dziewczyny mam pytanie, czy w ciąży można brac wapno przeciw alergii? Pogoda piękna, pogrilowaliśmy i oczywiscie juz mam super mega katar, podejrzewam że to musi cos pylić powoli bo jak siedze w domu to kataru ani widu ani słychu....i tak z tym katarem będę się męczyła do czerwca :hmm:
Nie wiem. Ale mam to samo. To chyba trawy kwitną... Potem będę mieć na lipę....
 
reklama
Hej, dawno mnie nie było. Jakoś nie miałam zupełnie weny do pisania. Dom i działka pochłonęły mnie całkowicie.
W poniedziałek kontrola u diabetologa, a we wtorek ginekolog :D może w końcu poznamy płeć. Skończyłam 4 miesiąc. Czekam z niecierpliwością na ruchy. Brzusio rośnie radośnie :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie ostatnio zapytano o miesiąc i zatkało jak wyliczyłam...
 
Mnie dobija jak ktoś się pyta w którym jestem tyg i mówię, że 16 i słyszę : aaaa to dopiero początek... tak mnie to wpienia. Bo o ciazy dowiedziałam się w 4 tyg, czyli od 12 tyg wiem, że jestem w ciąży. Przeżywam wiele stresów tyle czasu a słyszę taki tekst...


3jgx3e3k8f1j1v7h.png
 
Ja
Mnie dobija jak ktoś się pyta w którym jestem tyg i mówię, że 16 i słyszę : aaaa to dopiero początek... tak mnie to wpienia. Bo o ciazy dowiedziałam się w 4 tyg, czyli od 12 tyg wiem, że jestem w ciąży. Przeżywam wiele stresów tyle czasu a słyszę taki tekst...


3jgx3e3k8f1j1v7h.png
w 12tc od ratownika medycznego usłyszałam że 12tc to żadna ciąża noszszszszsz k...!
 
Jesli 12 tc to nie ciąża to ciekawe kiedy nią jest...ludzie są osłabiający, ja mam 16 tc+1dzien i mam wrazenie ze zlecialo w chwilę i ze zaraz bede rodzić, ani się oglądne:happy2: jak ktos zorientuje sie w temacie wapna to prosze o info :happy2: zaraz ide zmieniac posciel bo wykorzystalam pogode i wywietrzylam wszystko i wyprałam, padam na twarz a za tydzien zaczynamy mały remont, to dopiero bedzie armagedon a caly czas zbieram sie do robienia.porzadkow w szafach...przy moim tempie to zastanie mnie 40 tc :-D
 
@GoJ właśnie, jak kobieta czuje i wie, że ma dziecko to nie ma,że to wcześnie. Ja czuje do tego dziecka to samo co w 4 tyg mimo, że wtedy było tylko pęcherzykiem :)


3jgx3e3k8f1j1v7h.png
Ja myślałam że debila walnę. Ale lekarz na SOR powiedział mu że CO ZA DEBIL PRZYWOZI CIEZARNA NA SOR W OGOLNYM czy cos w ten deseń chodziło mu o hektary zarazkow na SOR
 
reklama
Jesli 12 tc to nie ciąża to ciekawe kiedy nią jest...ludzie są osłabiający, ja mam 16 tc+1dzien i mam wrazenie ze zlecialo w chwilę i ze zaraz bede rodzić, ani się oglądne:happy2: jak ktos zorientuje sie w temacie wapna to prosze o info :happy2: zaraz ide zmieniac posciel bo wykorzystalam pogode i wywietrzylam wszystko i wyprałam, padam na twarz a za tydzien zaczynamy mały remont, to dopiero bedzie armagedon a caly czas zbieram sie do robienia.porzadkow w szafach...przy moim tempie to zastanie mnie 40 tc :-D
Też dzisiaj poszalalam, pranie, sprzątanie. W poniedziałek podobno ma być 20 stopni więc ruszę chyba na balkon zrobić porządek :) szafy też musze przejrzeć i wysprzątać ale kiedy to nie wiem ;p
 
Do góry