reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja mam w domu synka i teraz czyba bardziej czuję dziewczynkę. Przydałaby się do wyrownania sil w domu ;) ale co bedzue to będzie. Jak trafi się drugi mały mężczyzna to też będzie super :) :)
Tylko chciałabym już wiedzieć i kupić coś :D strasznie mnie ciągnie na zakupy ostatnio.
 
reklama
Tak jak pisze @GoJ takie uczucie, że nagle brzuch robi się twardy. Trwa chwilę. Nie boli, przynajmniej mnie nie bolało. Tyle że ja w pierwszej ciąży czułam takie twardnienie dopiero pod koniec ciąży.
Ja w drugiej wcale ;-) w przychodni lekarka że mam piękne skurcze i na dniach urodze. Jak zapytałam gdzie te skurcze. To sie zasmiala i powiedziala tu i teraz a ja nic zupelnie nie czulam....
 
Ja w drugiej wcale ;-) w przychodni lekarka że mam piękne skurcze i na dniach urodze. Jak zapytałam gdzie te skurcze. To sie zasmiala i powiedziala tu i teraz a ja nic zupelnie nie czulam....
Przy porodzie też tak lekko poszlo? Ja leżałam w szpitalu przed cc i robili ktg i też się pisało tak na 70-80 ale też nic nie czułam. I nawet się zastanawiałam jak to się by miało do porodu.
 
Przy porodzie też tak lekko poszlo? Ja leżałam w szpitalu przed cc i robili ktg i też się pisało tak na 70-80 ale też nic nie czułam. I nawet się zastanawiałam jak to się by miało do porodu.
Tak. Dwa dni chodziłam z bólem jak na @ 3 dnia ledwo dowieźli mnie karetką do szpitala, biegiem na porodówkę, dwa skurcze - parcia i dziecko na zewnątrz
 
ja już mam na plusie 3,5 kg... jem raczej normalnie i staram się w równych odstępach czasu, ale czasami najdzie mnie ochota na jakiś fastfood albo słodycz. No cóż.. po porodzie będę zrzucać najwyżej :)
 
Hejka :) zapraszam was dziewczyny do nowej grupy sprzedażowej z ubrankami między innymi dziewczyn z babyboom ^.^ jestem jedną z wrześniowych mam 2017 która robi powoli porządki w szafie i pozbywa się ubranek dziecięcych. Może któraś z was jest na etapie kompletowania wyprawki i czegoś potrzebuje . Poniżej wam linka podrzucę :
Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
Jeśli interesują was konkretne rozmiary czy rodzaj ubrań piszcie na grupie , coś się na pewno znajdzie
 
Hej, dawno mnie nie było. Jakoś nie miałam zupełnie weny do pisania. Dom i działka pochłonęły mnie całkowicie.
W poniedziałek kontrola u diabetologa, a we wtorek ginekolog :D może w końcu poznamy płeć. Skończyłam 4 miesiąc. Czekam z niecierpliwością na ruchy. Brzusio rośnie radośnie :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, dziewczyny mam pytanie, czy w ciąży można brac wapno przeciw alergii? Pogoda piękna, pogrilowaliśmy i oczywiscie juz mam super mega katar, podejrzewam że to musi cos pylić powoli bo jak siedze w domu to kataru ani widu ani słychu....i tak z tym katarem będę się męczyła do czerwca :hmm:
 
Do góry