reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Podobno rąk nie powinno podnosić się do góry bo macica może pęknąć. Mój mąż się pytał czy ma myć okna ale wystarczy jak firanki zmienimy:p ja odkąd jestem w ciąży ogarniam tylko kuchnie a mąż resztę robi.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Pierwsze słyszę takie stwierdzenie, ale fajnie masz. Ja jak mogłam to robiłam wszystko , teraz większość leżę i mąż robi wszystko :)


p19u3e3k367ah8zu.png
 
reklama
1521887025-ae79aeeb475a183c-aaaaaa.jpeg
spotkałam tez opinie ze może wpłynąć na rozciąganie mięśni macicy co nie jest wskazane w wysokiej ciąży. Ale pewnie opinii jest wiele i różnych


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Ja mam zamiaru zabrać się za okna ale niech zrobi się cieplej, szybko pójdzie raz dwa i pomyte wszędzie mam zazdroski oprócz jednego pokoju gdzie ciężko zakłada się firany ale zmienić muszę założę jeden haczyk i odpocznę itd aż wkoncu założę te firanki i będę mieć komfort że czysto jest [emoji5]

Tez umyje tyle ze ja mam nisko , ale to w tyg żeby do świat jakie takie dotrwały bo u mnie jak sąsiedzi pala to taki syf siada na oknach ze szok.


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Wzięłam się za mycie okien a tu jak nie wpadnie moja matka z rykiem że w ciąży okien się nie myje...
:errr:

Co wy o tym myślicie? Mnie nie przyszło to do głowy w ogóle...

Wśród starszego pokolenia jest dużo takich przesądów. O ile ten może uzasadniony , to niektóre są kosmiczne :)


p19u3e3k367ah8zu.png
 
reklama
Do góry