reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny a u mnie czas stanął w miejscu dopiero 13+1maskara tak dawno dowiedziałam się o ciąży a dopiero początek wlecze się strasznie, nic po mnie nie widać nic nie czuje oprócz bólu piersi i czasami wymiotów i mdłości nic a nic prenatalne powtórka dopiero 4kwietnia a gin 6kwietnia ciągle zżera mnie ciekawość czy rośnie czy wszystko ok itp

Chyba każdej z nas się tak ciągnie jak ma przerwę między wizytami


p19u3e3k367ah8zu.png
 
reklama
Współczuje. Może coś Ci zaszkodziło ? Dbaj żeby sie nie odwodnić i odpocząć jak sie uda chwila spokoju


p19u3e3k367ah8zu.png

Moich chłopców ostatnio męczą wymioty i biegunka. Nie wiem czy cos od nich nie załapałam.

Ale wiecie co. Wzięłam i się wyryczałam ale tak porządnie. Trochę mi puściło na żołądku już tak nie boli.
 
Ja odziwo jestem wyjątkowo spokojna a to moja pierwsza ciąża.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

To tez zależy od charakteru , tego ile kto ma na głowie , czy jest czas odpocząć itd. A zreszta każda z nas jest inna:) ja mogę mieć humory ale oczywiście zachowuje się spokojniej bo to rozsądne w tym stanie


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Moich chłopców ostatnio męczą wymioty i biegunka. Nie wiem czy cos od nich nie załapałam.

Ale wiecie co. Wzięłam i się wyryczałam ale tak porządnie. Trochę mi puściło na żołądku już tak nie boli.

Czasem trzeba. Dużo stresu , chore dzieci tez pewnie dały popalić a jeśli nawet nie to i tak człowiek się martwił. Tu strach czy sam czegoś nie złapie i czy to nie zaszkodzi dziecku ... i tysiące innych rzeczy . Czasem jak się wyryczy to lepiej i na duchu i ciele


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Wzięłam się za mycie okien a tu jak nie wpadnie moja matka z rykiem że w ciąży okien się nie myje...
:errr:

Co wy o tym myślicie? Mnie nie przyszło to do głowy w ogóle...
 
Wzięłam się za mycie okien a tu jak nie wpadnie moja matka z rykiem że w ciąży okien się nie myje...
:errr:

Co wy o tym myślicie? Mnie nie przyszło to do głowy w ogóle...
Czytałam w internecie o tym, że okien myć nie wolno, ani firanek wieszać bo zemdleć można czy coś takiego

oar8yx8d6a2llcco.png
 
Czytałam w internecie o tym, że okien myć nie wolno, ani firanek wieszać bo zemdleć można czy coś takiego

oar8yx8d6a2llcco.png

Faktycznie. Długie stanie z uniesionymi rękami. Ale jak się dobrze czuje i nie musi stawać na stołku / drabinie , wychodzić na parapet i nie ma ryzyka upadku to można myć. Ja miałam manie i myłam nawet dwa razy w tygodniu w pierwszej ciąży.


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Podobno rąk nie powinno podnosić się do góry bo macica może pęknąć. Mój mąż się pytał czy ma myć okna ale wystarczy jak firanki zmienimy:p ja odkąd jestem w ciąży ogarniam tylko kuchnie a mąż resztę robi.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam zamiaru zabrać się za okna ale niech zrobi się cieplej, szybko pójdzie raz dwa i pomyte wszędzie mam zazdroski oprócz jednego pokoju gdzie ciężko zakłada się firany ale zmienić muszę założę jeden haczyk i odpocznę itd aż wkoncu założę te firanki i będę mieć komfort że czysto jest ☺️
 
Do góry