reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

A moze ktoras z dziewczyn tutaj poleci Ci lekarza z twojej okolicy ? Co dwie opinie to nie jedna

Powiem Ci ze polowe lekarzy znam już , następna cześć to się do niczego nie nadaje. A jest kilku dobrych ale niestety terminy :/ jutro pojadę do innego a może po tej konsultacji jeszcze uda mi się jakiegoś lepszego.
 
reklama
Tarnów. Małopolskie.

A w Krakowie szukalas np ? Wiem ze kawalek. wiesz co ja moge Ci polecic doktora Michała Jankiewicza tyle ze musialabys do Krakowa sie wybrac. Prowadzi mnie naprawdę jest super lekarz albo Andrzej Kałamacki. Moga sie wydawac ze malo mowni sa ale dokladni i bardzi szczegolowi w badaniach.
 
A w Krakowie szukalas np ? Wiem ze kawalek. wiesz co ja moge Ci polecic doktora Michała Jankiewicza tyle ze musialabys do Krakowa sie wybrac. Prowadzi mnie naprawdę jest super lekarz albo Andrzej Kałamacki. Moga sie wydawac ze malo mowni sa ale dokladni i bardzi szczegolowi w badaniach.

Jeżeli po poniedziałkowych konsultacjach dalej będę niepewna , to chętnie się podeprę jeszcze czyjaś opinia. Nie szukałam bo ciagle odsuwała temat mówiła ze się zobaczy a tu nagle w przeciągu czterech dni wypisała skierowanie. Dzięki za pomoc. W razie potrzeby nie ma problemu żeby jechać, narazie poczekam co w pon powiedzą na tej konsultacji
 
Dziewczyny liczę na pomoc rano zjadłam śniadanie i wzięłam leki głównie te na tarczyce i po około 5min zwymiotowalam i teraz pytanie wziąć dodatkowo tabletkę? Jakie jest ryzyko że zwymiotowalam leki? Dzięki za rady
 
Dziewczyny liczę na pomoc rano zjadłam śniadanie i wzięłam leki głównie te na tarczyce i po około 5min zwymiotowalam i teraz pytanie wziąć dodatkowo tabletkę? Jakie jest ryzyko że zwymiotowalam leki? Dzięki za rady

Po pięciu minutach to wątpię żeby się zdążyła wchłonąć ale nie znam się na tych lekach wiec nie wiem jak postąpić. Mi się wydaje ze ja zwróciłaś
 
Dziewczyny liczę na pomoc rano zjadłam śniadanie i wzięłam leki głównie te na tarczyce i po około 5min zwymiotowalam i teraz pytanie wziąć dodatkowo tabletkę? Jakie jest ryzyko że zwymiotowalam leki? Dzięki za rady
A możesz skonsultować się z lekarzem? Ja bym osobiście nie brała.
 
reklama
Cześć.
Po dwóch stratach to normalne że się boisz. Gratuluję synka.


Kurcze póki co same chłopaki potwierdzone???

Dziękuję :) Boję się też dodatkowo bo wieku mam już czwórkę z przodu. Dłuuuugo czekaliśmy na te kolejne dwie kreski. Kiedy je odkryłam to było tuż po dużym krwotoku w terminie miesiączki. Dwa dni po nim zrobiłam test bo objawy (wielkie bolące piersi i wymioty) zupełnie mi nie pasowały. Zobaczyłam dwie różowe wyraźne krechy. Do lekarza biegłam w tym samym dniu spodziewając się najgorszego, a zobaczyłam tętniący pęcherzyk.:-) :)
Tez pokombinuję ze wstawieniem suwaczka. Ale zwróciłam uwagę na to, że na Waszych suwaczkach jest jakaś dziwna waga w opisie dla poszczególnych tygodni. Choć w sumie to najmniej ważne ;)

Od 3 dni mam spore krwawienia z nosa, czy któraś z Was też? Wczoraj dostałam najnowsze wyniki badań wszystko w porządku, a znów siedzę ze zwiniętą chusteczką, żeby mi nie kapało:)
 
Do góry