reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziękuję :) Boję się też dodatkowo bo wieku mam już czwórkę z przodu. Dłuuuugo czekaliśmy na te kolejne dwie kreski. Kiedy je odkryłam to było tuż po dużym krwotoku w terminie miesiączki. Dwa dni po nim zrobiłam test bo objawy (wielkie bolące piersi i wymioty) zupełnie mi nie pasowały. Zobaczyłam dwie różowe wyraźne krechy. Do lekarza biegłam w tym samym dniu spodziewając się najgorszego, a zobaczyłam tętniący pęcherzyk.:-) :)
Tez pokombinuję ze wstawieniem suwaczka. Ale zwróciłam uwagę na to, że na Waszych suwaczkach jest jakaś dziwna waga w opisie dla poszczególnych tygodni. Choć w sumie to najmniej ważne ;)

Od 3 dni mam spore krwawienia z nosa, czy któraś z Was też? Wczoraj dostałam najnowsze wyniki badań wszystko w porządku, a znów siedzę ze zwiniętą chusteczką, żeby mi nie kapało:)
To normalne. Z nosa-dziąseł.
Ja panikuje a mam 36 lat ;-)
 
reklama
To normalne. Z nosa-dziąseł.
Ja panikuje a mam 36 lat ;-)
Nie masz powodu do paniki z powodu wieku :-) :).
Zrobiłam suwaczek i o dziwo wyszło mi co do dnia jak Tobie, ale choć to tak samo jak pokazuje moja apilkacja ciążowa, to nie jestem pewna kombinowałam z kalkulatorem ciąży najpierw dopasowując OM :) U mnie termin rzeczywisty OM w ogóle nie pokrywa się z pomiarami ze wszystkich USG na 3 róznych aparatach i u 2 różnych lekarzy, ale są zgodni co do tego, że termin to 15 ewentualnie 17 wrzesień. Jaki masz termin GoJ?
 
Wydaje mi się, że każda matka panikuje. I bez znaczenia wiek, ilość ciąż. Tylko stopień paniki proporcjonalny do charakteru. Ja zawsze myślałam, że będę bardziej na luzie. A panikowała strasznie, tzn dalej panikuje , ale wraz z wiekiem ciazy szukam innych niepożądanych zachowań swojego organizmu :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie masz powodu do paniki :-) :).
Zrobiłam suwaczek i o dziwo wyszło mi co do dnia jak Tobie, ale choć to tak samo jak pokazuje moja apilkacja ciążowa, to nie jestem pewna kombinowałam z kalkulatorem ciąży najpierw dopasowując OM :) U mnie termin rzeczywisty OM w ogóle nie pokrywa się z pomiarami ze wszystkich USG na 3 róznych aparatach i u 2 różnych lekarzy, ale są zgodni co do tego, że termin to 15 ewentualnie 17 wrzesień. Jaki masz termin GoJ?

Bo nigdy nie bedzie sie pokrywac :) u mnie wg OM mam 15 tydzien i 4 dni a wg usg jestem w 16 tc i 3 dni. Kazde dzieciatko jest innne jedne mniejsze drugie wieksze i juz inaczej wychodzi tydzien ciazy na usg. Zawsze jest ta granica plus minus 2 tygodnie:)
 
Wydaje mi się, że każda matka panikuje. I bez znaczenia wiek, ilość ciąż. Tylko stopień paniki proporcjonalny do charakteru. Ja zawsze myślałam, że będę bardziej na luzie. A panikowała strasznie, tzn dalej panikuje , ale wraz z wiekiem ciazy szukam innych niepożądanych zachowań swojego organizmu :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Bo to też jest tak" ze duzo czytamy szukamy, zaczynamy utożsamiać pewne objawy ze soba. Ktoras kolezanka ma pewne objawy to szukam ich u siebie etc.
 
Nie masz powodu do paniki z powodu wieku :-) :).
Zrobiłam suwaczek i o dziwo wyszło mi co do dnia jak Tobie, ale choć to tak samo jak pokazuje moja apilkacja ciążowa, to nie jestem pewna kombinowałam z kalkulatorem ciąży najpierw dopasowując OM :) U mnie termin rzeczywisty OM w ogóle nie pokrywa się z pomiarami ze wszystkich USG na 3 róznych aparatach i u 2 różnych lekarzy, ale są zgodni co do tego, że termin to 15 ewentualnie 17 wrzesień. Jaki masz termin GoJ?
Mnie z OM i USG o dziwo pierwszy raz się pokrywa na 12 września.
 
reklama
Do góry