reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kochane hejka:*

Mialam byc z Wami wrzesiowką ale będę grudzianką:)Wczoraj zrobiłam betę:)Udalo się w 1 normalnym cyklu po stracie.Moja owulacja poczekala na męża 6 dni zeby zdazyl w delegacji wrocic hihi a ginka mowila ze nie da rady:D

Ściskam Was gorąco!!!:***
Jestem so happy!!:D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Alez mi sie buzia cieszy[emoji1] . Jeszcze raz gratuluje i zycze bezkonfliktowej ciazy.

Napisane na XT1039 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo gratulacje!;) Będzie już tylko dobrze;)

3jgxe6hh3uh6ph68.png
 
reklama
Zobacz załącznik 799546

Widzę że temat szydełka. To pokaże wam ile już mi się udało zrobić kocyka dla maleństwa. Zdjęcie źle oddaje kolor ale wzór widać. Też szydelko miałam w ręku jak miałam może kilka lat. Potem bardzo długa przerwa i teraz w ciąży właśnie mi się przypomniało. To nie jest trudne. Kiedyś umiałam zrobić tylko słupek i polslupek a teraz znalazłam sobie jakiś prosty schemat i jakoś idzie. Jak skończę kocyk TK zrobię coś jeszcze. Może jakiegoś misia albo buciki.



34bwrjjgty4muc3m.png

Podlinkujesz mi ten schemat albo jakiś tutorial, bo bardzo fajny wzór :)
 
Do góry