reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja dwie ciąże w Hiszpanii przechodziłam i nie mogę narzekać.
Tatuaj też na pierwszej wizycie zawsze pytają czy chcę "kontynuować", bo w końcu przerwanie wcześniej ciąży jest tu dostępne. I jak w większości tzw rozwiniętych krajów są 3 USG, a ciążę prowadzi położna. Pierwsze spotkanie z ginekologiem może nastąpić dopiero na porodówce :p
Ja nie miałam tyle szczęścia i musiałam parę razy na IP podejść, raz kilka dni leżałam z zagrożoną ciążą... dali mi osobny pokój na tą okazję.
Gin, z którą miałam do czynienia po poronieniu za to była cudowna, przemiła, udzielała konkretnych informacji, dała mi wybór co dalej robić i szanowala moją decyzję.
No ogólnie nie mam się za bardzo do czego przyczepić.
A i zzo jest dostępne bez problemu. Już na samym początku aukcji porodowej pytają czy będę chciała i potem praktycznie w każdej chwili mogę zmienić zdanie.
Co prawda nie mam porównania jak to jest w Pl, ale chyba jednak wolę rodzić tutaj :/
 
Zooska! Super wiadomości :)

ja tam w pierwszej ciąży godzinami grałam w Simsy nie czytałam żadnych blogów (chyba nawet nie wiedziała ze takie są) ani żadnych internetów i chyba lepiej byłam w ciąży niczego nie świadoma i było git teraz nerwy nerwy nerwy...
OMG Ile ja życia na tej grze zmarnowalam :-D
Teraz mam wersję 3, chyba... ale boję się instalować, bo znowu się wkrece za bardzo :p
 
Wszystko ok serduszko bije 1.66cm

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Super. Bardzo sie ciesze[emoji4]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Ja dwie ciąże w Hiszpanii przechodziłam i nie mogę narzekać.
Tatuaj też na pierwszej wizycie zawsze pytają czy chcę "kontynuować", bo w końcu przerwanie wcześniej ciąży jest tu dostępne. I jak w większości tzw rozwiniętych krajów są 3 USG, a ciążę prowadzi położna. Pierwsze spotkanie z ginekologiem może nastąpić dopiero na porodówce :p
Ja nie miałam tyle szczęścia i musiałam parę razy na IP podejść, raz kilka dni leżałam z zagrożoną ciążą... dali mi osobny pokój na tą okazję.
Gin, z którą miałam do czynienia po poronieniu za to była cudowna, przemiła, udzielała konkretnych informacji, dała mi wybór co dalej robić i szanowala moją decyzję.
No ogólnie nie mam się za bardzo do czego przyczepić.
A i zzo jest dostępne bez problemu. Już na samym początku aukcji porodowej pytają czy będę chciała i potem praktycznie w każdej chwili mogę zmienić zdanie.
Co prawda nie mam porównania jak to jest w Pl, ale chyba jednak wolę rodzić tutaj :/
W pl nikt nie pyta o kontynuowanie a w moim mieście żadne znieczulenie nie jest dostępne poza gazem.
 
Ale to jest ciekawe, jak aborcja w konkretnym kraju przekłada się na postrzeganie ciąży. Np. mój facet kompletnie się nie ekscytuje ciążą, bo dla niego to jeszcze za wcześnie i w ogóle nie wiadomo czy coś z tego będzie. I to jest, że tak powiem, ogólnonarodowe podejście. Więc z tej perspektywy mi dziwnie, jak patrzę, na dziewczyny, które już w 5-6 tygodniu już są mentalnie na 100% w ciąży i potem są straszne dramaty, jak coś nie wyjdzie. Tutaj tego nie ma w takiej formie. Dostałabym od chłopa opeer od góry do dołu, jakbym już zaczęła planować poród, urlopy itd.
To ja czegoś takiego nie zauważyłam... tutaj wszyscy z ciąż się cieszą od początku, też bywa, że niestety za szybko :/
Mój mąż za każdym był przeszczesliwy jak go informowalam ;) I najchętniej wszystkim by od razu ogłaszał. Ale też rozsądnie do tego podchodził, żadnych grubszych planów nie snulismy dopóki nie było pewności, że jest ok...
 
Agunia2301 to ja mam takie smaki jak Ty [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ale.do warzyw cos niemam ciagu niestety mimo ze przed ciaza jadlam duzo I kanapka mi wchodzi tylko z. Zoltym serem
Pyzunia wszystkie Ci tutaj kibicuje my i czekamy na wieści od Ciebie także nawet się nie zastanawiaj tylko pisz cokolwiek masz ochotę.

Zooska super ze u Ciebie wszystko ok. Nie wypomnialas mu na wizycie że ta jego "struktura" to twoje dzieciątko z pięknie bijacym serduszkiem?


2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
No tak co kraj to inne podejście i inna mentalność czy lepiej czy gorzej... No cóż wszystko ma plusy i minusy. Ale 20 tydzień na aborcję to bardzo późno to musi być straszne.

Manki a w jakim mieście mieszkasz?
 
Do góry