reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Anna2101, marta8989, justys0702 i anik90 ja tez dzis wizytuje, ale miałam iść tylko z wynikami bo usg miałam tydzień temu. Po tym wszystkim chyba poproszę gignke zeby spojrzała... dla spokojności...

Anna2101 ja ze snem to mam jazdy. Albo nie mogę zasnąć do 1 w nocy i rano wstaje bez problemu albo zasypiam o 22 i rano sie podnieść nie mogę. W dzień jestem senna ale jakoś nie mogę spać. Takie anomalie.

Kamami może jeszcze nie wszystko stracone. Musisz to skonsultować koniecznie. Trzymam kciuki.

Kurcze zapomniałam rano o tym lidlu. Chyba sie zwloke i podskocze obejrzeć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak mozesz zrobic to pewnie.jak masz buc spokojniejsza to tez bym zrobila.
Ja w ciagu dnia tez nie spie ,chociaz prawie na stojaco zasypiam. Chodzenspac kolo 24 bo zasnac nie moge.jade wlasnie autobusem i chyba mi sie zbiera... :(

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anna2101, marta8989, justys0702 i anik90 ja tez dzis wizytuje, ale miałam iść tylko z wynikami bo usg miałam tydzień temu. Po tym wszystkim chyba poproszę gignke zeby spojrzała... dla spokojności...

Anna2101 ja ze snem to mam jazdy. Albo nie mogę zasnąć do 1 w nocy i rano wstaje bez problemu albo zasypiam o 22 i rano sie podnieść nie mogę. W dzień jestem senna ale jakoś nie mogę spać. Takie anomalie.

Kamami może jeszcze nie wszystko stracone. Musisz to skonsultować koniecznie. Trzymam kciuki.

Kurcze zapomniałam rano o tym lidlu. Chyba sie zwloke i podskocze obejrzeć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mialam usg tydzien temu i ide z wynikami, ale napewno lekarz zrobi mi usg. Tylko, ze ma kiepsi sprzet ale mam nadzieje, ze wszystko zobaczy i bedzie dobrze. Za Ciebie tez trzymam kciuki[emoji4]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Zosia ja na twoim miejscu bym do takiego lekarza juz wiecej nie poszla.
Paula no ja jestem przerażona tymi porodami w NL dlatego Nie decyduje sie pezenosic tam przed porodem. Niby mozna zaplacic za szpital ale ja wgl sie na tym nie znam tam. A mozna wiedzieć czy daleko od Amsterdamu mieszkasz ? Bo my w okolicy bedziemy. A jak wgl sie czujesz?
Anna, Anik &&& za dzisiejsze wizyty.
Anna ja mam problem z zasnieciem wieczorem , rano bym spala dlugo. Ale od poniedzialku sie to skonczy. Koniec ferii i o 6 rano bede musiala wstawac.
Marta powodzenia na wizycie.
Justys i ty masz wizyte. Przyniescie dziewczyny promyczki dobrych wiesci.
Ja mam problemy z wyproznianiem tylko w druga strone. Jak tylko cos mi nie podpasuje to laduje w lzience. Czytalam o zaparciach ale ze w druga strone. Wczoraj na sam zapach pieczonej ryby polecialam i to nie z wymiotami.
Co do badan to tez jestem przerazona z 360 zl beda mnie kosztowaly. Mam spora liste do zrobienia. Na prenatalne tez sie umowilam u nas kosztuje 300 zl a z plyta 350 zl . Mam 4.03. Dobrze ze pozniej juz mniej tych badan platnych.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oszaleje jak dziś nie zjem śledzia w śmietanie :) wczoraj wieczorem robiłam kopytka..
No tak mnie naszło :) ogarne się i jadę na Lidla :) przy okazji odwiedzę "koleżanki" ..
Bleee :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia ja na twoim miejscu bym do takiego lekarza juz wiecej nie poszla.
Paula no ja jestem przerażona tymi porodami w NL dlatego Nie decyduje sie pezenosic tam przed porodem. Niby mozna zaplacic za szpital ale ja wgl sie na tym nie znam tam. A mozna wiedzieć czy daleko od Amsterdamu mieszkasz ? Bo my w okolicy bedziemy. A jak wgl sie czujesz?
Anna, Anik &&& za dzisiejsze wizyty.
Anna ja mam problem z zasnieciem wieczorem , rano bym spala dlugo. Ale od poniedzialku sie to skonczy. Koniec ferii i o 6 rano bede musiala wstawac.
Marta powodzenia na wizycie.
Justys i ty masz wizyte. Przyniescie dziewczyny promyczki dobrych wiesci.
Ja mam problemy z wyproznianiem tylko w druga strone. Jak tylko cos mi nie podpasuje to laduje w lzience. Czytalam o zaparciach ale ze w druga strone. Wczoraj na sam zapach pieczonej ryby polecialam i to nie z wymiotami.
Co do badan to tez jestem przerazona z 360 zl beda mnie kosztowaly. Mam spora liste do zrobienia. Na prenatalne tez sie umowilam u nas kosztuje 300 zl a z plyta 350 zl . Mam 4.03. Dobrze ze pozniej juz mniej tych badan platnych.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Roznie kazdy organizm reaguje. Jedne maja zaparcia inne rozwolnienie. Ja mam rozwolnienie, a raz zaparcia. Potrafie nie isc do ubikacji przez kilka dni, a pozniej goni mnie kilka razy dziennie. Ciezko jest to opanowac. Widocznie tak musi byc[emoji4]
Kurcze duzo za te badania sie placi. Powinny byc dla wszystkich bezplatne, bo to chodzi o zdrowie matki i dziecka.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Oszaleje jak dziś nie zjem śledzia w śmietanie :) wczoraj wieczorem robiłam kopytka..
No tak mnie naszło :) ogarne się i jadę na Lidla :) przy okazji odwiedzę "koleżanki" ..
Bleee :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
cudnie:):):) ja tez mam zachcianki przeplatane z wymiotami.
Ja dwa dni z rzędu rosół sobie zamówiłam i dzis wchodze do pracy i pierwsza myśl, że rosołu potrzebuję... ale o 9 nigdzie nie dostanę:)
 
reklama
Tak sobie dziewczyny myślę, o tych stratach... kiedyś jak byłam na forum to w grupach moze 1 czy 2 sie zdarzały... Tak sie podłamałam tym, że dziś juz chciałam zrezygnować z czytania bo zamiast skupić się na szczęściu to co wejdę to jakaś tragedia sie wydarzyła własnie... i oczywiście wiecie ze nikogo tu nie krytykuje, współczuję z całego serca wszystkim mamom co straciły lub czują się zagrożone...
Ale może tak duza ilość strat jest rzez to, ze nas tez tu jest duzo?? może to skala robi takie wrażenie??No bo jak sobie to wytłumaczyć, żeby mimo braku złych objawów nie wkręcać sobie, że mogę być następna skoro to tak łatwo i szybko idzie....

Dzis o 20.45 mam wizytę, daj Boże by było goooood....
 
Do góry