reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny, ja też się żegnam, choc malo sie udzielalam, byłam dziś na 1 usg, 7t3d, zarodek 1 cm bez akcji serca, smutek nie do opisania i szok, bo nie miałam żadnych niepokojących objawów.
Mam skierowanie do szpitala i w poniedziałek idę na zabieg.
Szczerze wierzę że jestem ostatnia że złymi wiesciami na forum. Wszystkiego najlepszego dla Was i bobaskow!


Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana może owu była później ? :(

nimitii Jak Ty tam rybko ?
 
reklama
Dziewczyny, ja też się żegnam, choc malo sie udzielalam, byłam dziś na 1 usg, 7t3d, zarodek 1 cm bez akcji serca, smutek nie do opisania i szok, bo nie miałam żadnych niepokojących objawów.
Mam skierowanie do szpitala i w poniedziałek idę na zabieg.
Szczerze wierzę że jestem ostatnia że złymi wiesciami na forum. Wszystkiego najlepszego dla Was i bobaskow!


Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi [emoji53][emoji53][emoji53]
 
Niestety nie ma szans, wielkość zarodka odpowiada wiekowi z om, sama jeszcze nie mogę uwierzyć. Serduszko musiało stanąć "na dniach". Dzięki za wsparcie

Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja też się żegnam, choc malo sie udzielalam, byłam dziś na 1 usg, 7t3d, zarodek 1 cm bez akcji serca, smutek nie do opisania i szok, bo nie miałam żadnych niepokojących objawów.
Mam skierowanie do szpitala i w poniedziałek idę na zabieg.
Szczerze wierzę że jestem ostatnia że złymi wiesciami na forum. Wszystkiego najlepszego dla Was i bobaskow!


Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro[emoji17]
Ale moze owulacja Ci sie przesunela?
Nie wolisz pojsc jeszcze do innego lekarza? Dziewczyny co sie dzieje? Powinnysmy przynosic tutaj same dobre wiesci. A tu takie tragedie[emoji17]


f2w3yx8d8eesu797.png
 
Kamamami może rzeczywiście jeszcze za wcześnie. Wielkość zarodka wygląda raczej ok jak na ten tydzień a serduszka może jeszcze nie zauważyli??? Możesz to gdzieś jeszcze skonsultować na za dwa dni? Mam nadzieję że w poniedziałek sprawdza wszystko jeszcze raz zanim pójdziesz na zabieg.

Mnie się humor trochę poprawił. Odpoczywam i brzuszek już tak nie boli. Zrobiłam tarte z ciasta francuskiego a mąż wrócił z pracy i przez dwa dni mają robotę bliżej domu [emoji3] więc chociaż starszego mi rano do przedszkola zawiezie. Muszę to wykorzystać i w piątek pojadę zrobić badania. Bo jak jestem sama to nie dam rady wszystkiego załatwić na czczo.
 
Znowu? Boże :( Ja niby wiem, że to taki delikatny okres i że wszystko się może zdarzyć, ale przykro mi czytać takie wiadomości...

Czasem się zastanawiam czy to nie przez ten smog, który daje efekt jak po paleniu dużej ilości papierosów....
 
Kamamami ja też bym to jeszcze skonsultować jakby była taka możliwość.

Zośka ja też się boję coraz bardziej. ... czarna seria u nas na wątku [emoji53][emoji22]
 
Nessi nie jest łatwo. Bardzo staram się nie robić nadzieii dzisiaj znalazłam artykuł o chorobie Cushing'a i ciąży. Pisało tam właśnie to co spotkało mnie w poprzedniej ciąży. Jeszcze jutro do pracy i w piątek moje być albo nie być.

ZOOSKA a kiedy masz wizytę ?
 
reklama
Justys będzie dobrze, trzymam kciuki:)

Nevka na pewno? Kurczę, znowu tyle kasy:(

Jeśli chodzi o te badania prenatalne to też bardziej sugeruję się tym, że w razie w często jest szansa by od razu jakoś dzieciątku pomóc.

No i w sumie jak tak czytam to ośrodek który robi te badania sam decyduje czy można to zrobić na koszt NFZ czy trzeba płacić, babeczki piszą o tym do którego pójdę że jak ma się za sobą poronienie i wezmę wypis ze szpitala który to potwierdza to jest szansa na darmowe. Tylko teraz się zastanawiam co w sytuacji jak skierowanie mam od prywatnego lekarza a nie na NFZ. No i gin mi wpisał echokardię płodu - że tętno 182 w 9 tc niby nie jest takie jak być powinno...
Kochana Luty ciężkim miesiącem będzie.
Badania musze zrobić następne. Koszt kolo 200 zł
Wizyta 9.02 - 150 zł
Prenatalne 17.02 - 250 zł (płytka 20 zl)
Może się zgodzę na płytkę ale nie wiem jeszcze... jak myślicie?
Wizyta 23.02 - 150 zł...
Musze kupić jakieś spodnie to następna 100 zł [emoji14]
No więc [emoji14] ale trzymam się tego ze nie oszczędza się na dziecku


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry