reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Po dziękuje pięknie za odpowiedz [emoji8] dziwne bo sobie nie przypominam żebym przechodziła różyczkę moja mama potwierdza tez ze nie miałam...może bezobjawowo [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci, ze ja tez mialam podobny wynik do Ciebie i nawet lekarz pierwszego kontaktu stwierdzil, ze moglam przejsc rozyczke bezobjawowo. A nie bylam nigdy na nia szczepiona i nie mialam zadnych objawow. Wiec moglas miec podobnie.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Ja będę chciała zrobić ale to ze względu ze sama mam wadę genetyczna ale nie wpłynie to na mnie czy stres itd poprostu chce być przygotowana na ewentualna wadę bo trzeba troszkę inne rzeczy kupować do pielęgnacji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marcia tez myslalam ze bede miała usg prenatalne i sie cieszyłam ze dzidzie zobaczę a tu mi lekarka na testy krwi wpisała, musiałam cały reasearch zrobić zeby sie dowiedzieć co to za nowoczesna metoda. Także super ze wszystko bede wiedziała bez statystycznego Pappy lub nie daj Boże aminopunkcji po praktycznie nieinwazyjnym badaniu tylko mi smutno ze dzidzi nie zobaczę.
Ja osobiście wole wiedzieć. W dzisiejszych czasach ta wczesna wiedza moze duzo zmienic, pomijając juz fakt ze jednak ma sie troche czasu zeby sie przygotować, jeśli coś jest nie w porzadku. Tym bardziej jak sie ma juz tyle lat co ja, troche sie człowiek naczytał wiec nie ma sie co oszukiwać ze ryzyko maleje. Bo nie maleje a wzrasta.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam usg prenatalne w ramach wizyty, facet sie znana rzeczy. Nie robię pappy bo statystyka do mnie nie przemawia, nifty, są jak dla mnie zbyt kosztowne (2500). Poza tym niczego to nie zmieni, przyjmę dziecko takie jakim jest.




f2w3rjjgpsehityp.png
 
Justys będzie dobrze, trzymam kciuki:)

Nevka na pewno? Kurczę, znowu tyle kasy:(

Jeśli chodzi o te badania prenatalne to też bardziej sugeruję się tym, że w razie w często jest szansa by od razu jakoś dzieciątku pomóc.

No i w sumie jak tak czytam to ośrodek który robi te badania sam decyduje czy można to zrobić na koszt NFZ czy trzeba płacić, babeczki piszą o tym do którego pójdę że jak ma się za sobą poronienie i wezmę wypis ze szpitala który to potwierdza to jest szansa na darmowe. Tylko teraz się zastanawiam co w sytuacji jak skierowanie mam od prywatnego lekarza a nie na NFZ. No i gin mi wpisał echokardię płodu - że tętno 182 w 9 tc niby nie jest takie jak być powinno...
 
Tak czytam o tych kosztach, to stwierdzam, że te 500+ powinno się już w ciąży dostawać.

Ja nadal leżę i tęsknię, a kiedy wychodzę stąd, to jeszcze nie wiem. I teraz sobie myślę, że może niepotrzebnie jechałam na IP, ale z drugiej strony jakby się potem coś stało, to zadręczałabym się myślą, że nie zareagowałam.
 
reklama
Zosiu, Dzieki za zyczenia
emoji8.png


Un4given, ja bede miała testy z krwi prenatalne robione dlatego pewnie poczekam chwile na wyniki. Kolejne usg dopiero w 20 tyg bedzie, to jeszcze jakaś wieczność do tego
emoji6.png



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Robisz nifty? Ja się mocno na tym zastanawiałam ze względu na wiek, ale odpuszczamy.

@pyzunia86 jesteś wyjątkowa pacjentką, więc trzymam kciuki aby Twoje malutkie szczęście ku zdziwieniu lekarzy wyrosło na ślicznego, różowego bobaska:)

@DorciaMamaOlka ja idę tylko na usg prenatalne, chyba , że pan doktor mi coś zleci dodatkowo.
 
Do góry