reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Trzymam kciuki kochana za Was.

Fizycznie jest super pelna sil aczkolwiek zmeczona nieprzespana noca.
Psychicznie jestem przejechana przez walec i zgwalcona calkowicie.

Co do wieku i owu to by wychodzilo ok 7 tyg wg usg gdyby cos ok 5 tyg wg duza roznica beta z pon niska 495 a powinna byc w tysiacach.
Co do blizniakow glupia jestem oprocz tego jednego wiekszego dzis bylo pecherzykow ok 5. I oni tez sa glupi z tego.
Czas pokaze. Musze przestawic sie na lepszy tor myslenia ale nie chce sie nakrecac zeby w razie czego tak nie cierpiec psychicznie
Kurcze to wszystko bardzo dziwne :( Przykro mi żabeczka :(
 
reklama
Współczuje sprawy w sądzie, ale mam nadzieje, ze wszystko ok.
Ja mam dzis fatalny dzien, dopadło mnie przeziebienie i całą energie ze mnie wyssało... jeszcze boli mnie brzuch i juz wariuje, bo nie wiem czy to normalne? Jak siedze i odpoczywam to jest ok, a wstalam zrobic na szybko spaghetti to ustac przy garach nie moglam tak mnie rwalo. Wizyta cale szczęście juz blisko, bo 9 lutego to tyle wytrwam. Pierwsza byla miesiąc temu i juz zaczynam panikowac czy wszystko w porzadku. Dobrze, że cora u kuzynki na feriach przynajmniej moge odpoczywać.
Mnie brzuch boli caly czas. Od rana do wieczora. Ale zauwazylam, ze jak wiecej chodze to jest duzo lepiej. Tylko, ze ja siedze caly czas w domu i jedyne moje chodzenie to z jednego pokoju do drugiego.
Ja juz jutro mam wizyte. Nie moge sie juz doczekac. Ale z drugiej strony boje sie, bo mam plamienia od niedawna i tu tyle tragedii ostatanio na naszym forum. Nie da sie o tym nie myslec, bo napewno kazda z nas sie boi....

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Mnie brzuch boli caly czas. Od rana do wieczora. Ale zauwazylam, ze jak wiecej chodze to jest duzo lepiej. Tylko, ze ja siedze caly czas w domu i jedyne moje chodzenie to z jednego pokoju do drugiego.
Ja juz jutro mam wizyte. Nie moge sie juz doczekac. Ale z drugiej strony boje sie, bo mam plamienia od niedawna i tu tyle tragedii ostatanio na naszym forum. Nie da sie o tym nie myslec, bo napewno kazda z nas sie boi....

f2w3yx8d8eesu797.png
Jak juz minie pierwszy trymestr to bedziemy troche spokojniejsze. Teraz najgorszy okres jest...
 
Mnie brzuch boli caly czas. Od rana do wieczora. Ale zauwazylam, ze jak wiecej chodze to jest duzo lepiej. Tylko, ze ja siedze caly czas w domu i jedyne moje chodzenie to z jednego pokoju do drugiego.
Ja juz jutro mam wizyte. Nie moge sie juz doczekac. Ale z drugiej strony boje sie, bo mam plamienia od niedawna i tu tyle tragedii ostatanio na naszym forum. Nie da sie o tym nie myslec, bo napewno kazda z nas sie boi....

f2w3yx8d8eesu797.png

Justys, spróbuj myśleć pozytywnie. Ponad połowa kobiet w ciazy plami i najczęściej są to krwiaczki które sie wypróżniają. Wiem, ze to potrafi zwalić z nóg i powoduje duży stres, sama plamilam przez dwa tygodnie dzien w dzien.
Od jakiegoś tygodnia juz spokój.

Co do bólu brzucha, skoro chodzenia pomaga moze przejdź sie na spacer raz czy dwa dziennie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justys, spróbuj myśleć pozytywnie. Ponad połowa kobiet w ciazy plami i najczęściej są to krwiaczki które sie wypróżniają. Wiem, ze to potrafi zwalić z nóg i powoduje duży stres, sama plamilam przez dwa tygodnie dzien w dzien.
Od jakiegoś tygodnia juz spokój.

Co do bólu brzucha, skoro chodzenia pomaga moze przejdź sie na spacer raz czy dwa dziennie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jest do stres ale na szczescie duzo tego plamienia nie mam. I co najwazniejsze nie krwia. No chyba musze sie zdecydowac na jakies spacery. Tylko nie mam nikogo d towarzystwa..

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Czy któraś z was drogie koleżanki orientuje się może czym się różnią te dwie różyczki jedna jest obecna a druga nie i nie bardzo wiem czy się martwić? jutro podejdę do mojego gina
212b43bf26d674bee41c94c1c258c5c9.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry