reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Przepraszam ze nie pisalam ale wlasnie Was nadrabialam.

Kochane po pierwsze to dziekuje za slowa otuchy nie powiem bo przydaly sie chociaz czytajac je plakalam jeszcze bardziej.

Dziewczyny leze w szpitalu czekam napewno na badania. Faszeruja mnie biala tabletka du...... Cos tam nie znam sie.

Usg mialam robione przez 2 specjalistow na mega wypasionym sprzecie.
A wiec tak mam sie nie nastawiac ale cos "niby widza " nie wykluczaja pozamacicznej ale zakladaja bardziej ze ciaza mozliwe ze jest aczkolwiek o wiele mlodsza bo w pecherzyku cos jej pulsowalo.Ale wg wielkosci jest strasznie male.

Jestem z tego gupia calkiem ale do poniedzialku na 100 procent szpital i dopiero bedzie cos wiadomo.

Jestem przerazona ale wyplakalam chyba cala wode ktora pije litrami bo w nocy pilam i pilam a sikac niechcialo sie. Spac nie spalam wygladam jak istne zabi.
Bądź dobrej myśli :) pewnie dostajesz dupka :) swoją drogą sprzęt na wypasie,specjaliści i sami nie wiedzą...hmmm

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam ze nie pisalam ale wlasnie Was nadrabialam.

Kochane po pierwsze to dziekuje za slowa otuchy nie powiem bo przydaly sie chociaz czytajac je plakalam jeszcze bardziej.

Dziewczyny leze w szpitalu czekam napewno na badania. Faszeruja mnie biala tabletka du...... Cos tam nie znam sie.

Usg mialam robione przez 2 specjalistow na mega wypasionym sprzecie.
A wiec tak mam sie nie nastawiac ale cos "niby widza " nie wykluczaja pozamacicznej ale zakladaja bardziej ze ciaza mozliwe ze jest aczkolwiek o wiele mlodsza bo w pecherzyku cos jej pulsowalo.Ale wg wielkosci jest strasznie male.

Jestem z tego gupia calkiem ale do poniedzialku na 100 procent szpital i dopiero bedzie cos wiadomo.

Jestem przerazona ale wyplakalam chyba cala wode ktora pije litrami bo w nocy pilam i pilam a sikac niechcialo sie. Spac nie spalam wygladam jak istne zabi.
U mojej szwagierki też nic nie widzieli.. Jej ginekolog skierował ja do szpitala na zabieg. Przyszedł ordynator przed zabiegiem i zlecił jeszcze USG a tam serduszko pięknie biło. Teraz to serduszko ma 7lat. Do końca jest nadzieja.
 
Anna2101 szkoda ze nie udało sie zrobić USG, ale może jakoś wytrzymasz te 13 dni [emoji8]

Natuszka21 życzę Ci dużo siły i wytrwałości [emoji4]

Nevka super wiadomość!

Pyzunia to sa dobre wieści. Trzymam kciuki za piękne serduszko! I nie płacz juz, trzeba byc dobrej myśli [emoji8]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozwolę sobie raz jeszcze poprosić o odpowiedz, tym razem dziewczyny które poronienia mają już za sobą. Ile to może trwać? O 10 rano zaczęłam plamić tak na brzoskwiniowo troszkę tylko na papierze ślad zostaje, minęły 3 godziny i nic, dalej to samo, do szpitala kazali przyjechać jak się zacznie krwawienie normalne, a ja najbardziej bym chciała jakkolwiek to zabrzmi żeby już było po wszystkim:-(
Gie er, ja zaczęłam plamić/krwawić w środę a w piatek rano poszłam do szpitala i miałam zabieg...
 
Anna to super, że jutro zobaczysz maleństwo.

Pyzunia tule cie mocno. Jeszcze jest nadzieja i tego się trzymaj. Straszne, że musisz przez to wszystko przechodzić ale może jeszcze wszystko dobrze się skończy.

Nevka super, że już w domku jesteś. Dbaj tam o siebie [emoji5]
 
Pyzunia trzymam mocno kciuki za Ciebie. Trzeba wierzyć do końca!!! Skoro cos widzą to jest szansa. A Ty jesteś pewna kiedy miałaś owu? Z tego co pamiętam Twoją beta na początku nie była jakaś wysoka. A wczoraj miałaś robiona? Może rzeczywiście ciąża jest młodsza. A widzieli jeden pęcherzyk czy dwa?

Anna super ze idziesz jutro na usg. Trzymam kciuki za dobre wieści.

Ja padam ze zmęczenia. Od 5.30 jestem na nogach. I tak będzie przez najbliższe dwa tygodnie pewnie. Eh miałam odpocząć na stażu a czuję że ebedzie gorzej niż w mojej pracy. To znaczy na samym stazu to się nudzę i nic takiego się nie dzieje ale odbijają mnie te dojazdy i to z męża nie będzie w domu i chłopaki rano na mojej głowie. Chodzę spać razem z nimi po 20. A dzisiaj jestem jakoś taka nerwowa że nawet na nich krzycze w sumie z blachych powodów. Ehh mam dzisiaj kryzys przepraszam że tym razem ja smęcę. Obiecuje wziąść się w garść. Od jutra [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny po cc, czy jezeli pierwszy porod mialam miec naturalny ale przez brak postepu mialam cesarke, to czy to jest wskazanie do kolejnej cesarki, jak to jest teraz w Polsce. Dzieki za odpowiedz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miakam pierwsze cc ale lekarz mi pow ze jezeli nie bd komplikacji.tojak najbardziej bede.mogla silami natury.rodzic

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Do góry