reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Patrzcie jaki soldier :D
Młody chce strój żołnierza na bal przebierańców, muszę tylko załatwić jeszcze spodnie i bluzkę ...
WP_20170115_007.jpg
 

Załączniki

  • WP_20170115_007.jpg
    WP_20170115_007.jpg
    490,2 KB · Wyświetleń: 280
Taaak jestem za zamknieta!
Kurcze nie wiem co już mam jeść. .. wczoraj lody z maka z polewa karmelowa :o
Dzisiaj ochotę na frytki z maka [emoji14] masakra.
Od mięsa mnie odrzuciło...
:/
Najlepsze jest to... ze troszkę się martwię... mdłości mi ustały :( .. nie ma nic :( oprócz bolących piersi :(
A we wtorek mam wizytę u lekarza...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Nevka a zmieniłaś tego gina? Ja też od wczoraj objawów mam jakoś mniej, ale nie ma co się nakręcać - jeszcze wrócą ze zdwojoną siłą, a Madzia dobrze napisała, że najgorsze co można robić to wkręcać sobie jakiś film i atakować fasolkę taką dawką stresu.

Ja już leżę w wyrku i powiem Wam że plan jest taki, by najdalej za godzinę już spać;)
 
reklama
Jagus nie zmieniłam.. zobaczymy co Mi powie we wtorek.
Przepraszał mnie za ostatnie zamieszanie w szpitalu.. ale było dwóch lekarzy do tego były 4 cesarski umówione.. a w dodatku nie które same zaczęły rodzic [emoji14] wiec dlatego był zamęt [emoji14]


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry