reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
To już chyba ten moment że organizm zaczyna mieć ciężej;)

A co do wagi - 4 lata temu na początku ciąży dzięki ciągłym mdłościom zaczęłam przybierać jak zeszłam do 55 (w dniu porodu było 73), teraz startuję z 66, więc muszę wziąć się za siebie po porodzie by kolejna dycha nie przybyła...

Ja mam teraz dosłownie 65,5 a po rzygach zazwyczaj chudłam 5-6 kg. No i wcześniej startowałam z 60kg...ale po rzyganiu potrafiłam raz w msc przybrać 6kg... wiec odbijałam do 82. Teraz się nie dam, nie wierze już w te brednie, ze to dziecko tyle wazy albo karmienie wyciągnie... wiem ze jak znowu się roztyje to będę cierpieć wiec mam zamiar 75 max pilnować...


Ola
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny od kilku dni czuje takie leciutkie bulgotanie w brzuchu... Ma tak któraś z Was??

eiktrjjge03lkilf.png
Te bulgotanie to jelita. W pierwszej ciazy tez tak mialam.
 
reklama
Mi jest bardzo ciężko,ogólnie źle się czuję,dupa boli po piątkowej wywrotce :( nie mam siły,nie mam na nic ochoty,te krocze nie daje mi spokoju...w czwartek mam wizytę,ale może uda mi się szybciej dostać..
To już 7tydz+2 dni

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry