reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Na górze wątku zrobiłam ankietę, damy sobie tydzień na głosowanie ...
Póki co jeszcze bym poczekała na nowe osoby, w końcu jeszcze sporo nowych wrześniówek może dojść ...
Nessi też myślę, że na zamknięte będzie jeszcze czas - podejrzewam że jeszcze sporo dziewczyn może dojść, będzie chwila by tu się lepiej poznać a potem można myśleć - ze starszą córcią dziewczyny też szybko zrobiły zamknięte i straszny rozłam na wątku się przez to zrobił...
 
Nessi też myślę, że na zamknięte będzie jeszcze czas - podejrzewam że jeszcze sporo dziewczyn może dojść, będzie chwila by tu się lepiej poznać a potem można myśleć - ze starszą córcią dziewczyny też szybko zrobiły zamknięte i straszny rozłam na wątku się przez to zrobił...
Swego czasu na grudniówkach 2009 strasznie się o to pokłóciłyśmy. Tylko tam sytuacja była inna, miałyśmy trolla, który udawał ciążę, udostępniał cudze zdjęcia kobiety i jej dziecka jako swoje ...
 
Swego czasu na grudniówkach 2009 strasznie się o to pokłóciłyśmy. Tylko tam sytuacja była inna, miałyśmy trolla, który udawał ciążę, udostępniał cudze zdjęcia kobiety i jej dziecka jako swoje ...
O to faktycznie kwas... U nas bardziej chodziło o to czemu ktoś tam nie został zaproszony, albo na ogólnym ktoś nawiązał do tematu z zamkniętego i część osób miała pretensje że w ogóle nie wiedzą o czym mowa. Sama nie wiem, ale chyba warto jeszcze trochę poczekać
 
reklama
Oddalam swoj glos na zamknieta, ale poczekajmy spokojnie z miesiac jeszcze :)
To kto został moderatprami?
Bo widze, ze nessi i kto jeszcze
Nessi gratuluję :)
 
Do góry