reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Czy Wy też czujecie przyspieszone bicie serca ? Dzisiaj mi pikawa lata dosłownie, zmierzyłam sobie tętno 88
Poprawka 93
To już chyba ten moment że organizm zaczyna mieć ciężej;)

A co do wagi - 4 lata temu na początku ciąży dzięki ciągłym mdłościom zaczęłam przybierać jak zeszłam do 55 (w dniu porodu było 73), teraz startuję z 66, więc muszę wziąć się za siebie po porodzie by kolejna dycha nie przybyła...
 
Luna ja schudłam ok kg, malo co jem, męczą mnie mdłości, biust mi urósł, mialam 65f teraz ledwo w 65i weszlam. Brzuch chyba caly czas taki sam mam raczej, tylko ja zaczynam z za duza waga więc nie chce wyglądać jak foka w 5msc




Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyznam szczerze, że źle się czuję z wyższym pulsem ...czuję taki niepokój wewnętrzny ..bez powodu. Bo właśnie się najadłam i sobie leżę. Chyba idzie się przyzwyczaić ...
 
U mnie waga na razie stoi, brzuch nie powiększył sie tylko lekko zaokrąglił, nie mam apetytu. Nie mam zachcianek, żadnych nudności, cycolki nieco zaokrąglone ale ani bolą ani wrażliwsze [emoji849]



 
Leeleeth strasznie zachowali się Twoi tesciowie... nawet nie mam słów.
Żeby Cię pocieszyć zrzekam się swoich głosów na Twója rzecz. Widziałam że się sama zglosilas i chcesz :)
Jest chyba między nami remis.... wiec chyba mamy juz dwójkę wybrana :D
 
reklama
Do góry