reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja mialam w stoliku nocnym.. Dlatego nie zawsze pamietalam. Przelozylam ja sobie do lazienki. Myslisz ze takim plamieniem nie zaszkodzilam malenstwu? Niby gadalam z lekarka, ale sama wiesz.. Juz znow mnie korci leciec na bete zobaczyc czy rosnie.. Ehh:/ chyba z takiego malego plamienia to nie poronilam nie? Gin powiedziala ze jak minelo to ok.
Jak gin mówi, że ok, to ok. Przy poronieniu leci żywa krew.
Marta mnie tez piersi jyz tak nie bola jak na poczatku. Jak ucisne lub gdzies przygniote to zaboli ale nie tak jak bylo wczesniej.
Poziomka mialam leciec do NL na poczatku lutego ale jednak sie boje w 1 trymestrze. Jezeli warunkj pogodowe sie poprawia to wezme tate na drugiego kierowce i pojedziemy autem .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Który to tc u Ciebie?
U mnie każda ciąża inna! Teraz nie mam żadnych objawów. Zupełnie nic. Nawet mdłości za bardzo.


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
Jakbym nie miała od początku żadnych objawów, to chyba bym się aż tak nie martwiła. Ale jak miałam, a już nie mam, to już myślę co jest.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ma za co. Olu ja to przerabiałam wczoraj te panicznie strach ja wręcz w paranoję popadlam. A potem ( w dużej mierze dzięki dziewczyną ) zaczęłam myśleć racjonalnie.
Popatrz ja biorę antybiotyk tez jestem po poronieniu i tez się martwię bo teraz cała organogeneza powstaje a ja co?biorę antybiotyk ! Mogłabym naprawdę jeszcze bardziej się stresować że np organy się nie wytwarza a jeśli to źle itp ale naprawdę się staram myśleć pozytywnie. Dla mnie teraz najważniejsze jest dorwać do 20.01 :)
Staraj się nie zamawiać znajdź pozytywy.

Mądra z Ciebie kobieta!


Ola
 
Do góry