reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jagus a jaki nasz kłopot ze musisz do endo? Niechcący kliknęłam na Twój profil, oboje dzieci urodziłam w Rybniku[emoji3] chodziłam do Szuscika[emoji3]


Ola
Oka spoko;)
Do endo muszę iść bo wyszło mi za duże TSH. Co Cię wygnało tak daleko? ;)


Olkaa ja bym poszła przynajmniej do gina który pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić. Mniej lub bardziej ale patrzą na to jak tam trafisz
 
reklama
Oka spoko;)
Do endo muszę iść bo wyszło mi za duże TSH. Co Cię wygnało tak daleko? ;)


Olkaa ja bym poszła przynajmniej do gina który pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić. Mniej lub bardziej ale patrzą na to jak tam trafisz
Ja biorę eutyrox od dwóch lat. Mam Hashimoto.
Na Pomorze wygnały mnie korzenie i pierwszy raz od 5 lat pomyślałam ze jest jakiś plus tego wyjazdu- patrzę na smog...



Ola
 
No właśnie dziewczyny, mówicie rodzinie i innym już o ciąży czy się jeszcze wstrzymujecie? Mnie aż rozpiera taka mam ochotę, kilka osób już wie ale mój mąż każe mi to trzymać na razie w tajemnicy...


Ola
Ja rodzicom musialam ze wzgledu na moja sytuacje i czuje sie z tym o wiele lżej :)

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Dziewczyny boli mnie ciagle brzuch od wczoraj wieczorem s dopiero jutro wieczorem mam wizytę by się upewnić czy wszystko OK... ma ktoś jak ja? Może luteinę jakoś sobie załatwić bez recepty?


Ola
 
Millo 20.01

Olkaaa ja wybrałam po dobrych opiniach ale on mnie wyleczyl żeby zajść w ciążę zna mnie b.dobrze plus pracuje w szpitalu w moim mieście
Ten prowadził dwie ciąże mojej mamy (w tym ciąże ze mną :p) i właśnie pracuje w szpitalu w mieście blisko mnie gdzie jest szpital... Także chyba zmienię lekarza chociaż ten do którego teraz chodzę jest przemiły i ma świetne opinie.
 
reklama
Do góry