reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
oka moj maz tez nie cche abym komus mowila to powiedzialam tylko swojej rodzinie, dzis byl dzien babci i dziadka w przedszkolu byli moi rodzice i moj tesc i moj tata ktory wie o ciazy smial sie do mojego tescia ktory o ciazy nie wie ze powinnam cos w koncu z tym grubym brzuchem zrobic na zumbe pochodzic itp hahhahha
 
Mam pytanie do dziewczyn które już mają doświadczenie w temacie ciąży :) mianowicie wybrałam ginekologa na podstawie opinii ze strony znanylekarz ,ma ponad 30 pozytywnych opinii . Lekarz okazał się super rzeczowy i bardzo miły ALE teraz wyczytałam że ginekolog który przyjmuje w tym samym mieście gdzie przyjmuje"mój lekarz" jest zastępcą ordynatora w szpitalu w którym prawdopodobnie będę rodzić. I stąd moje pytanie:) czy lepiej zmienic lekarza na tego zastępce ordynatora? Czy to wogole robi jakaś różnice? Dodam że ten drugi ginekolog też ma dobre opinie.
 
ja ze swoich doswiadczen wybralam ordynatora dlatego ze to co zadecyduje w ciazy nie bedzie podwazane w szpitalu przez kogos kto jest nad nim co niestety juz mnie spotkalo w drugiej ciazy
 
Wyznaczono mi termin obrony doktoratu na 26.01. Znow stres do tego muszę sobie coś kupić, bo w żadną sukienkę nie wejdę, sa za ciasne w biuście czuje sie wielka, a to poczatek...

U mnie o ciąży nie wie nikt poza mężem. Czekamy do 17.01.mam wtedy wizytę i mamy 8 rocznicę. A nie wiwm czy nie powiem na obronie, jak będą wszyscy

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do dziewczyn które już mają doświadczenie w temacie ciąży :) mianowicie wybrałam ginekologa na podstawie opinii ze strony znanylekarz ,ma ponad 30 pozytywnych opinii . Lekarz okazał się super rzeczowy i bardzo miły ALE teraz wyczytałam że ginekolog który przyjmuje w tym samym mieście gdzie przyjmuje"mój lekarz" jest zastępcą ordynatora w szpitalu w którym prawdopodobnie będę rodzić. I stąd moje pytanie:) czy lepiej zmienic lekarza na tego zastępce ordynatora? Czy to wogole robi jakaś różnice? Dodam że ten drugi ginekolog też ma dobre opinie.

A ten zastępca jakie ma opinie???


Ola
 
On prowadził dwie ciąże mojej mamy i wszystko było ok . Opinie też ma dobre . Ogólnie rozwazalam go też ale nie doczytałam że pracuje w tym szpitalu.
 
reklama
Bo ten ginekolog do którego teraz chodzę pracuje w Poznaniu w szpitalu a nie na mojej wiosce [emoji14] . Tu tylko ma gabinet
 
Do góry