reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nessi Ty juz masz taki brzuszek?wow:))ja to mam takie wzdecie haha bo sie najadlam jak bąk:p

Zazdroszcze Wam cyckow.Ja to ich w ogole nie mam:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pon jest dzień W którym powinnam dostać miesiączke zrobie wtedy nast. test bo na tym co robilam wczoraj to druga kreska taka ledwo ledwo mam nadzieję że się nie okaże że test się mylił bo bardzo mi zależy

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Moje Drogie,

Wczoraj ujrzałam moje magiczne 2 kreski:)

Czyli dzisiaj jest 4t1d. Zastanawiam się kiedy powinnam umówić się do lekarza żeby było widać moją małą fasolkę. Jestem strasznie podekscytowana.

Zobacz media 718171
 
reklama
Ja idę 12 ego bo musze prywatnie A do lekarza który chce żeby prowadził moja ciążę idę 3 lutego dopiero bo wcześniej nie było terminów

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry