reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Millo super wiadomości!!!! Gratuluję ogromnie. Teraz musi być już wszystko w porządku. Spokojnych 9 miesięcy życzę

34bwrjjgty4muc3m.png
 
Dziekuje Kochane:**tyle cieplych slow:))

A powiedzcie mi na wizycie serduszkowej tylko widzialyscie czy slyszalyscie tez serduszko?Pani mi poscila na 3 sek i teraz sie troche martwie czy doppler nie jest szkodliwy na tym etapie ciazy..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje Kochane:**tyle cieplych slow:))

A powiedzcie mi na wizycie serduszkowej tylko widzialyscie czy slyszalyscie tez serduszko?Pani mi poscila na 3 sek i teraz sie troche martwie czy doppler nie jest szkodliwy na tym etapie ciazy..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do 12 tc tylko widzialam, dopiero wtedy mi puscil na kilka sekund, ale mój gin jest czasem troche hm dziwny [emoji28]

p19ucsqv0awn088l.png
 
Dziekuje Kochane:**tyle cieplych slow:))

A powiedzcie mi na wizycie serduszkowej tylko widzialyscie czy slyszalyscie tez serduszko?Pani mi poscila na 3 sek i teraz sie troche martwie czy doppler nie jest szkodliwy na tym etapie ciazy..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, teraz sie już nie robi dopplera we wczesnej ciąży jednak do niedawna wszyscy robili wiec nie masz czym sie zamartwiać, ciesz sie ciążą [emoji5][emoji5][emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleeth mi wlasnie zrobila:(bez pytania.No to nie bede sie nakrecac :*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Nie martw się, u mnie w drugiej ciąży tez bardzo szybko robili i jest Ok. Teraz sie unika, żeby dmuchać na zimne bardziej niż z powodu jakiś problemów udokumentowanych. Słyszałaś serduszko i ciesz sie! Teraz czekamy na płeć [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry