reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry :) koniec ferii i czas wrócić no normalnośći :) Zaraz trzeba zawieźć młodego do przedszkola...już jest bunt :) Nie będzie lekko :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej[emoji5] w koncu trzeba sie zwlec z lozka. Powodenia na wizytach[emoji5] czekamy na same dobre wiesci[emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Hej dziewczyny!

Kciuki za wizytujące, oby wszystko było dobrze :)

Mòj facet też wszystkiego nie ogarnia, a zwlaszcza tego, że organizmem kobiety rządzą hormony :p Niestety nie rozumie tego, a ja z doświadczenia wiem, że jeśli on czegoś sam nie doswiadczy to za chińskiego boga nie zrozumie :) Czasem odpuszczam, ale bywają dni, że bardzo
odczuwam ten brak zrozumienia i zaczynam być niemiła, czasem jakiegoś focha strzelę no bo cholera.... to nie tylko moje dziecko, nie? Ja nie lubię być w ciąży i otwarcie przyznaję się do tego, że nie jest to najszczęśliwszy okres w moim życiu. Chcę mieć dwoje dzieci więc to przecierpię, ale gdyby była opcja wymiany, to ja bym chętnie zrzuciła na niego ten obowiązków :p no niestety to tylko głupie gadanie z mojej strony, zupelnie oderwane od rzeczywistości.... :))

W tej ciąży czuję się zdecydowanie lepiej ale w poprzedniej czułam się fatalnie. Wstawałam o 12... Wagetowałam do przyjścia męża, a później to on robil obiad i sprzątał bo ja po opróżnieniu zmywarki już byłam skrajnie zmęczona, a od chemicznego zapachu kostki do mycia naczyń tak mi było niedobrze, że musialam biec do kibla....

Teraz wszystko robię sama, ale w swoim tempie. Wstaje, zajmuje się dzieckim, zaczynam od wypakowania zmywarki, odkurzam, gotuję, no ale jak przychodzi z pracy to muszę się przespać tak 1,5h do 2... Mam porównanie :) Jest zdecydowanie inaczej :)
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za pozytywne wiesci dzisiaj :)

Ja poki co znosze bardzo dobrze.Mdli mnie czasami.Wczoraj to myslalam ze padne przed snem i nawet obok miski spalam wrazie gdyby mnie pogonilo. Poza tym jest bardzo dobrze. :) poprzednie dwie ciaze zygalam od rana do wieczora.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry