reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja niestety ale ta ciaza gorzej znosze...znow kibel z rana sciskalam

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
Współczuję.... tak to właśnie jest. Ponoć każda ciąża jest inna :) Cieszę się, że lepiej tą znoszę bo przy małym dziecku byloby mi ciężko....
 
reklama
Współczuję.... tak to właśnie jest. Ponoć każda ciąża jest inna :) Cieszę się, że lepiej tą znoszę bo przy małym dziecku byloby mi ciężko....
Ano jakos musze dac rade przy dziecku tez jutro juz do przedszkola idzie wiec moze troche wyleze ale I tak na badania musze jechac

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Powodzenia na wizytach dziewczyny:)

Ja się śmieję, że teraz ktoś na górze się nade mną zlitował, bo wiedział, że jak polegnę to będzie mini katastrofa:p Więc cieszę się, że mam siłe i spokojnie ogarniam moją dwójkę i dom. co prawda tempo mam ciut wolniejsze, ale zawsze do przodu:)

Dziewczyny już za chwilę wskakujemy w najfajniejszy okres czyli 2 trymestr więc głowa do góra:)
 
Hej dziewczynki [emoji5]

Miałam weekend wyjazdowy i do tej pory tego żałuję. Pół godziny w samochodzie i już miałam dość, mega mdłości i zawroty głowy. Trzyma mnie do dziś. Tyle dobrze, że mam tydzień wolnego. Ale córka też ma wolne, więc muszę być na chodzie [emoji53]

Szczęśliwych wizyt [emoji9]

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Mój starszy znowu chory. Cała noc kaslal. Dobrze ze moja mama jeszcze u nas była to została jeszcze dzisiaj z nim w domu. A jak wrócę z pracy to się spakujemy i jedziemy do niej do końca tygodnia. Mąż i tak w delegacji od jutra, więc mnie w domu nic nie trzyma. A ja nie będę musiała dojeżdżać na staż 35km i zawęzić chłopaków do przedszkoli rano. Tylko zeby znowu mama się nie zaraziła.

Lilika myślę że to burza hormonów i źle samopoczucie. Ja też potrafię się czepiać bez porodów. Chociaż mój jest wyrozumiały. Jak czegoś nie zrobię bo się źle czuje to albo nadrobie to następnego jak się lepiej poczuje albo on mi pomaga. Myślę że najważniejsze żebyście szczerze pogadali. Powiedz mu dokładnie jak się czujesz, że każda ciąża jest inna i to że w poprzedniej czułam się świetnie i wszystko ogarnialas to nie zaznaczyłem że teraz też tak będzie. I to nie jest Twoje widzi mi się tylko reakcja organizmu
 
Powodzenia na wizytach dziewczyny:)

Ja się śmieję, że teraz ktoś na górze się nade mną zlitował, bo wiedział, że jak polegnę to będzie mini katastrofa:p Więc cieszę się, że mam siłe i spokojnie ogarniam moją dwójkę i dom. co prawda tempo mam ciut wolniejsze, ale zawsze do przodu:)

Dziewczyny już za chwilę wskakujemy w najfajniejszy okres czyli 2 trymestr więc głowa do góra:)
Mam to samo. Przy moich dzieciach nie da sie nawet byc przeziebionym . Musze miec sile codxiennie wstac,posprzatac,nagotowac,poprac,prasowac i jeszcze zajac sie dziecmi.jak polegne to nie tylko dla mnoe moze to sie zle zakonczyc.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eni kciuki za wizyte.
Manki mojego teraz tez niema na miejscu i sie zastanawiam co bedzie gadal jezeli bede sie czula jak teraz czasem. Teraz przez tel tez potrafi powiedziec ze teraz mam wymowke w postaci ciazy. [emoji30] probuje mu tlumaczyc. W pierwszej ciazy tez duzo sie klocilismy i nie mam zamiaru do tego ponownie doprowadzic.
Patty powodzenia na wizycie.

Ja tez bylam dzis zrobic badania. Jutro odbieram wyniki. Po przeanalizowaniu paragonu to ktoregos badania mi chyba babka nie zaznaczyla albo tsh albo kily bo jest jedno badanie bez nazwy a mialo byc 14 szt a na parag jest 13. No chyba ze ktores jest w jednym. Jutro odbiore to zobacze i dorobie w razie co.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia u nas juz tydzien temu sie ferie skonczyly. Moj nie lubil wracac do przedszkola, ale do szkoly leci jak na skrzydlach.

Eni Manki patty23 powodzenia na wizytach

Nessi daj zac jak wyniki, a kiedy forum bedzie zamkniete?

Elianna ja mam teraz tak, jak Ty w 1 ciazy. Dostalam sms z przeprosinami, ze nie mial nic zlego na mysli, ze nie zapytam o co mu chodzi tylko sie wkurzam. I pewnie tak jest. Choc tez mi tego zrozumienia brakuje... W 1 ciazy bylam niczym tytan pracy, do 6msc w ogole ciazy nie bylo widac. Teraz juz gorzej..

Marcia nie zazdrosze chorob w domu:-( gadam, staram sie tlumaczyc, ale jak wytlumaczyc mdlosci skoro ich nie widac i wczesniej ich nie bylo...



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ala-84 tym się pocieszam, bo poprzednio drugi trymestr wcale nie był dużo lepszy od pierwszego :D A trzeci w moim przypadku był tak stresujący, że jak się ktoś pytał jak się czuję, to aż mnie to denerwowało. Bo co z tego, że się dobrze czułam jak nie wiadomo
od czego mi się porobilo dziadostwo z łożyskiem, nie wiedziałam kiedy urodze itd... Chyba ta pierwsza ciąża dała mi za bardzo w kość, dlatego nie lubię być w ciąży. Dla mnie to strasznie srresujące :)
 
reklama
@ala-84 tym się pocieszam, bo poprzednio drugi trymestr wcale nie był dużo lepszy od pierwszego :D A trzeci w moim przypadku był tak stresujący, że jak się ktoś pytał jak się czuję, to aż mnie to denerwowało. Bo co z tego, że się dobrze czułam jak nie wiadomo
od czego mi się porobilo dziadostwo z łożyskiem, nie wiedziałam kiedy urodze itd... Chyba ta pierwsza ciąża dała mi za bardzo w kość, dlatego nie lubię być w ciąży. Dla mnie to strasznie srresujące :)
Powiem Ci szczerze, że ja tez nie należę do wielbicieli ciąży. Ja jestem typem planistki i lubię mieć swoje mieć kontrolę nad swoim życiem. A ciąża to jedna wielka niespodzianka, jednak zawsze marzyłam o dużej rodzinie i teraz doceniam każdy jeden jej dzień. I chodź czasami daje po tyłku to spotkanie z tym maleńkim człowiekiem, który mieszka w środku jest warte tego:)
 
Do góry