reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Mnie bolał jak na okres i latałam siku do 8 tyg a potem bóle zniknęły i zaczęłam żygać na potęgę. Po żyganiu były dwa miesiące spokoju a potem miednica i spojenie dawało czadu, chodziłam jak kaczka dziwaczka z tylkiem w tyle.
 
reklama
Byłam wczoraj na wizycie. Ciąża się rozwija, serduszko bije :) Byłam u nowego lekarza, bo tamta lekarka u której byłam poprzednio sama jest w ciąży. Ale już mam tematy do myślenia, bo inne zalecenia dostałam teraz.

A więc magnezu mam nie brać (poprzedni lekarz i kardiolog zalecił), mam brać akard - na wszelki wypadek i jod, mimo że wyszły mi przeciwciała tarczycowe, to podobno bardzo wskazane jest to dla dziecka.
Plus wieksza dawka luteiny, bo nadal jest krwiak. I zewnętrznie clotrimazolum, bo mam podrażnienie prawdopodobnie od luteiny.

Mam mętlik w głowie.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej, dobre wiesci.
Byłam wieczorem na wizycie. Serduszko puka w rytmie cza-cza! Maleństwo urosło niesamowicie przez dwa tygodnie. Lekarz powiedział, że jest w szoku. Wielkość fasolindy o 2 dni starsza niż z OM także gicio!! Jak zaczął robic usg to zamknęłam oczy tak się bałam,że nie dojrzę serduszka...
Pogadałam tez z nim o prenatalnych, będę robić. Poza tym wszyściutko ok, zaczynam nowy rozdział mojej ciązy czyli cieszenie się:) o ile mdłości i wymioty mi tego chwilowo nie odbiorą bo bywa masakrycznie...

Miłego dnia i samych dobrych wieści zyczę!!!!!
 
Cześć dziewczyny,

Nimitii trzymam kciuki [emoji110]️

Marta cieszę sie ze wizyta Ok. Ja tez dostałam garść leków.

Oka_w super wiadomości! Ależ dałaś teraz mi dawkę pozytywnej energii [emoji3]

Ja jestem ostatnio mega zmęczona mimo ze sypiam 8 godzin. A dzisiaj rano jak próbowałam wydmuchać nos to skończyło się cała zakrwawioną chusteczką.

Jutro przyjeżdża mąż wiec muszę się trochę ogarnąć. Miłego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej, dobre wiesci.
Byłam wieczorem na wizycie. Serduszko puka w rytmie cza-cza! Maleństwo urosło niesamowicie przez dwa tygodnie. Lekarz powiedział, że jest w szoku. Wielkość fasolindy o 2 dni starsza niż z OM także gicio!! Jak zaczął robic usg to zamknęłam oczy tak się bałam,że nie dojrzę serduszka...
Pogadałam tez z nim o prenatalnych, będę robić. Poza tym wszyściutko ok, zaczynam nowy rozdział mojej ciązy czyli cieszenie się:) o ile mdłości i wymioty mi tego chwilowo nie odbiorą bo bywa masakrycznie...

Miłego dnia i samych dobrych wieści zyczę!!!!!
Mój tak rósł że był o tydzień starszy i na prenatalne jak poszłam to było za późno
 
reklama
Marta,oka cudne wiesci.
Zosia co sie dzieje? Masz dzisiaj wizyte prawda?
Ja w ciazy z mlody przytylam 22 kg. Bylam ogtomna , a przed ciaza przytylam 10 kg. Teraz przez lato schudlam z 77 kg do 67 i w ciaze zaszlam z 68 po swietach [emoji23] u lekarza 2 tyg temu mialam 68.3 chociaz moja waga pokazuje troche wiecej w dzien.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry