reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
wow, ja wp ierwszej na początku 1 kg na miesiąc, a potem waga leciałą w dórę, że w efekciekoncowym prawie 30 kg było :O z tym, ze miałam przed ciążą niedowagę, więc jakoś tragedii nie było, ale tyle ile teraz waże, to z pierwszym w 28 tyg. ważyłąm :p
Aga zapomniałam dodać że na tym etapie ciąży, nie żeby to był wynik końcowy;) Na koniec ciąży ważyłam 8 kg więcej niż przed, czyli jak już zleciało to 5 to przybyło 13;)


Nimitti również czekam na dobre wiadomości:)
 
reklama
Lenka66666 ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow. Natomiast teraz czuje sie fatalnie...mam koniec 9 tyg a czujr się jak wtedy w 9msc.Wolalabym jednak czuc sie tak jak poprzednio. Wtedy tez do 6msc prawie nie tylam. Pieknie bylo[emoji16]

Naticzek ja schudłam 2kg,a teraz 0.5kg w gore mam. Wiec w sumie 1.5kg na minusie

Marcia trzymam kciuki za badania







Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane... czy was też tak bolał brzuch?
Więzadła się rozciągają czy mam się martwić?

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam pobolewanie brzucha, szczególnie jak sie nachodzi ale nadźwigam.
Jeśli ból jest ciągły i nie przechodzi po magnezie i No spa to dzwon do lekarza.


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Boże 30kg to szoook. Ja do 22 tyg ciąży nic nie przytyłam i tak nalepiej bo ogółem miałam plus 10kg a po porodzie zostało mi 5kg które spadły same bez diet i ćwiczeń. Rodzilam koniec września a na święta już byłam laska. Ginekolog mi powiedział ze to co idzie nam w pierwszym trymestrze na wadze w górę to nie dziecko tylko tłuszcz i to idzie w nas więc jak ktoś ma tendencję to po ciąży będzie miał co zrzucić. Moja bratowa z kolei schudła 5kg i dopiero w drugiej połowie waga zaczęła rosnąć. Niestety łatwo się mówi ze zdrowo jest nie tyc więcej niż 15kg ale bywa różnie.
U mnie jak waga zacxzela już rosnąć to potrafiła mi wskoczyć w dwa tyg o prawie trzy kg a potem następne dwa tyg ani drgnąć. Jedząc tak samo poczułam ze nie mam nad tym żadnej kontroli co sie dzieje z moim cialem. Lekarz powiedział ze to wszystko norma bo są dzieci które rosną jakby skokami więc z tą wagą to jest różnie.
Aha no i jak wagabprzestaje rosnąć pod koniec ciąży a wręcz zaczyna spadać to juz kwestia dni i będzie poród.
 
reklama
Do góry