reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
leeleeth marcia331 wizytę mam na 09:45 fizycznie czuje się dobrze dzisiaj czuje się jakby cały czas coś uciskalo mi na pęcherz. Nic mnie nie boli nawet podbrzusze. Będzie co ma być niczego już nie zmienię.
 
reklama
Patkalea, Justyś super wieści [emoji3] właśnie takich nam teraz trzeba. Gratuluję i trochę zazdroszczę że macie ten stres za sobą.

Czekamy na kolejne dobre wiadomości dzisiaj.

Anna kurcze szkoda tej wizyty. A przełożyli Ci jakoś?? Kiedy masz teraz iść?

Nimiti a jak się w ogóle czujesz? Chodzi mi fizycznie jak się czujesz. Masz jakieś bóle brzucha? Lub niepokojące objawy??? Ja będę wierzyć w ciebie do ostatniej chwili.

Ja myślałam że mi mdłości już trochę przechodzą ale jak wracałam z pracy to znowu miałam napad ze zdwojoną siła. Najpierw myślałam że się pozygam na stacji benzynowej od smrodu benzyny. A potem już było tylko gorzej. Teraz odpoczywam i niby trochę lepiej. Ale do męża zadzwoniłam żeby nie liczył na żaden obiad bo prędzej w kiblu wyląduje niż coś ugotuje. Na szczęście zostało trochę tarty z wczoraj to musi mu wystarczyć. Okropne to uczucie ale trochę mnie pociesza że może wszystko ok skoro tak się źle czuje.

Zooska wiem że dasz radę. Będziesz musiała wrócić do normalnego trybu życia to wróci Ci energia. Ty silna babka jestes
Ty tez sie doczekasz dobrych wiesci[emoji4] a kiedy masz wizyte?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Patkalea, Justyś super wieści [emoji3] właśnie takich nam teraz trzeba. Gratuluję i trochę zazdroszczę że macie ten stres za sobą.

Czekamy na kolejne dobre wiadomości dzisiaj.

Anna kurcze szkoda tej wizyty. A przełożyli Ci jakoś?? Kiedy masz teraz iść?

Nimiti a jak się w ogóle czujesz? Chodzi mi fizycznie jak się czujesz. Masz jakieś bóle brzucha? Lub niepokojące objawy??? Ja będę wierzyć w ciebie do ostatniej chwili.

Ja myślałam że mi mdłości już trochę przechodzą ale jak wracałam z pracy to znowu miałam napad ze zdwojoną siła. Najpierw myślałam że się pozygam na stacji benzynowej od smrodu benzyny. A potem już było tylko gorzej. Teraz odpoczywam i niby trochę lepiej. Ale do męża zadzwoniłam żeby nie liczył na żaden obiad bo prędzej w kiblu wyląduje niż coś ugotuje. Na szczęście zostało trochę tarty z wczoraj to musi mu wystarczyć. Okropne to uczucie ale trochę mnie pociesza że może wszystko ok skoro tak się źle czuje.

Zooska wiem że dasz radę. Będziesz musiała wrócić do normalnego trybu życia to wróci Ci energia. Ty silna babka jestes
Chcieli mi przelozyc na 9. Bo lekarz tylko w czwrtki przyjmuje,ale dla mnie to za pozno. 8 mam ginekologa i musze do tego czasu zrobic usg. Zapisalam sie na 7.02 na 15.00 . Jutro odbieram bete.groupon wycofałam ,maja mi odeslac kase :)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia gin też może wypisać receptę na euthyrox:)

Tyle miałam do odpisywania ale całkiem jestem pokonana, tylko sobie podczytuję bo sił brak by po całym dniu pracy jakoś się ogarnąć...
 
reklama
Do góry