reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
witam was dziewczyny, ja o dziwo dziś wstałam bez bólu i wszystko jest ok,
wizytę mam dopiero 21.02 więc jeszcze tyyyle czasu, a kolejną juz zarezerwowałam wczoraj na 16.03 - bo do mojego lekarza są długie terminy, jak robiłam termin na 4 tyg przed to mi dawali godz. 22 na wizytę :O więc wolałam 8 tyg. przez juz sobie zarezerować :D
Fajne macie terminy... Ja tego nie rozumiem, że nie robią lekarze sobie chociaż jednego okienka dla kobiet, które chciałyby potwierdzić ciążę albo dla tych, którym coś "wyskoczy"

0411? To Twoja data urodzin??

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
reklama
Może też tak szybko jak Twój i termin się przesunie o tydz ha ha
Swoją drogą jak tak szybko będzie Twoja kruszyna rosnąć to urodzisz w czerwcu!!! 4 kilowe szczęście [emoji1] [emoji1] [emoji1]

f2w3rjjgyxbhua3h.png
Nie strasz :) ale plan jest taki,że rodze po 25 sierpnia :) przecież 1 września muszę iść z młodym do szkoły :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozwolę sobie raz jeszcze poprosić o odpowiedz, tym razem dziewczyny które poronienia mają już za sobą. Ile to może trwać? O 10 rano zaczęłam plamić tak na brzoskwiniowo troszkę tylko na papierze ślad zostaje, minęły 3 godziny i nic, dalej to samo, do szpitala kazali przyjechać jak się zacznie krwawienie normalne, a ja najbardziej bym chciała jakkolwiek to zabrzmi żeby już było po wszystkim:-(
 
Nie strasz :) ale plan jest taki,że rodze po 25 sierpnia :) przecież 1 września muszę iść z młodym do szkoły :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Cieszę się, że tak się złożyło, że wypada termin porodu na wrzesień!!! Mamy dwa lata pod rząd dwumiesięczne wakacje jak dzieci i młodzież szkolna bez pracy [emoji2] [emoji2] [emoji2]

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
U mnie rozkrecalo się powoli...najpierw pojawił się brązowy śluz,później różowy...skurcze i ból brzucha jak na @ żywa krew pojawiła się pod wieczór...i przypominała zwykłą miesiaczke..


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozwolę sobie raz jeszcze poprosić o odpowiedz, tym razem dziewczyny które poronienia mają już za sobą. Ile to może trwać? O 10 rano zaczęłam plamić tak na brzoskwiniowo troszkę tylko na papierze ślad zostaje, minęły 3 godziny i nic, dalej to samo, do szpitala kazali przyjechać jak się zacznie krwawienie normalne, a ja najbardziej bym chciała jakkolwiek to zabrzmi żeby już było po wszystkim:-(
Być może Nic dziś się nie wydarzy,a plamienie to tylko sygnał..
Jedno jest pewne,że dla mnie warunki domowe były lepsze od szpitalnych...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeahl jakimi babkami?

Dorcia też się starałam żeby urodzić W lato i nie wyszło :/ nie mam pojęcia jak ja to sama ogarne

Gieer ja trafilam do szpitala z goraczka powyżej 40st tam mi napisali że podejrzenie pustego jaja płodowego trzy dni byłam W domu wieczorem troszkę poplamilam a rano polecialo już wszystko potem doczyscili mnie W szpitalu ale wiadomo u mnie to mogło być inaczej bo ja miałam puste jajo a i skurcze mialam przy tym jak porodowe tak że W karetce mi musieli dac przeciwbolowy bo myślałam że mnie nie dowiaza tak bolalo, miałam wpisane poronienie w trakcie zatrzymane








Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulaq23 odpoczywaj, przygotuj sobie mikstury polecane przez dziewczyny. Dobrze ze zostałaś w domu. Zdrówka!

Anna2101 czekam na same pozytywne info. Z tą pracą nie przesadzaj kochana [emoji6]

Jeahl jak u Ciebie?

Elianna pamiętaj zeby pic dużo płynów. To przyspieszy pozbycie sie kaszlu. Rownież zdrówka!

Ja tu sie zastanawiam co wymyślić na obiad tak zeby nie zemdliło. Lenia mam dzisiaj niesamowitego.

Marcia331 oj oby to był tylko incydent. Daj znać jak sie czujesz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ta praca to tylko do soboty :) dam rade.
:)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dorcia dziękuję <3 ja też nie chcę jechać do szpitala najlepiej to wcale, ale chyba mnie to nie ominie :-(
To trudne gdy czekasz na poronienie...jestem sercem przy Tobie...w szpitalu dostalabys tabletki ale to też duże obciążenie psychiczne które i tak masz ...trochę ćwiczeń może spowodować większe skurcze,ciepły oklad na brzuch tylko nie bierz aspiryny i nospy...Ja bym czekała bo czasem podbarwiony śluz to tylko sygnał a właściwe może być później

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry