reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jagus wiem wiem ;)
Ewentualnie łyczek coli ;)

Jola.. ja bym na razie pracodawcy nie informowała ;) dopiero jakby Ci przedłużył umowę ;) i wtedy sio na L4 ;). Oni czasem z nami w trąbe lecą to czemu my z Nimi nie?
 
CzarnaMadzia daj sobie jeszcze tydz lub dwa i objawy będą, a póki co ciesz się dobrym samopoczuciem [emoji4]

Tak zamierzam zrobić, poczekam na kolejną umowę, bo coś czuję w kościach, że szef nie będzie zadowolony...

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może ktoś do moderatora napisać o przeniesienie tego tematu do wrześniówek ...szkoda tego wątku jak już zaczęłyśmy tu pisać.
Ja pisałam, ale chyba nie do tego co trzeba ...
 
Witam. Chciałabym dołaczyc do Waszego wątku. Wczoraj miałam dostać @ ale kobieca intuicja mi mówiła że lepiej zrobic test i wyszły dwie kreski. Teraz zamiast się cieszyc jestem w ciężkim szoku i nachodza mnie wątpliwości. Mam już córkę która w przysłym roku ukończy 10 lat. Także różnica wieku tez spora. Bardzo się boję bo jestem po 30 ale liczę na postęp medycyny.Pozdrawiam Was :)
 
reklama
Do góry