reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Lola87 dzięki. Własnie jej reakcji boję się najbardziej. Kiedys zapytana o to czy chciałaby mieć rodzeństwo odpowiedziała stanowcze NIE. Dodoatkowo praca mnie też martwi. Mam podobny problem jak Ty. Umowa mi się konczy w czerwcu. Powinnam jak najszybciej iść na L4 bo praca ciężka fizyczna.Mętlik myśli:hmm:
 
reklama
Jagus, Nevka gratulacje od październikowek 2016 :) zdrowych bobaska i bezproblemowych ciąż :)

Reszcie mamus tego samego :)

Ps. O przeniesienie napiszcie do Aniaslu. .. ja próbowałam ale z apki coś nie mogę a na kompa nie bardzo mam kiedy wejść ;)


 
Z tego co wyczytałam, pracodawca musi przedłużyć ciężarnej umowę, gdy ta jest w 3 miesiacu ciąży, we wcześniejszej ciąży nie ma obowiązku- czyli moja aktualna sytuacja- Ty w czerwcu będziesz już w 6 [emoji4]

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Forum BabyBoom mobile app
 
Aria nie dziękuję ;)

Dziewczyny ja mam umowę do 6.04 .. I w tym momencie jak zaniose L4. To automatycznie mi przedłużają do dnia porodu.. jeszcze mąż mi mówił ze wychowawcze tez muszą mi wypłacić...
 
To u mnie jeśli umowa kończy się 30.06 też muszą przedłużyć umowę do dnia porodu.Z moich obliczeń wynika że bedzie to 5 września. Kurde wszystko się pokomplikowało. :(
A jak ze zwolnieniem L4 jest 100% przez cały okres ciąży?
 
Tak.
Pracodawca nie może Cię zwolnić wtedy. Ewentualnie idziesz da sądu pracy i wygrywasz wtedy. Ale na co Nam stres dziewczyny?

Myślmy o Naszych fasolkach :*
Kochane... jak to u Was by wyglądało? Z tym jakby np. Do teściowej dzieci przywieźli chore... przebywaCię wtedy z Nimi cały czas?
U mnie jest problem.. bo nie mogę zachorować :( a tu powoli mam katar... I nie wiem jak teściowej powiedzieć by dzieci nie wpuszczała do mnie do pokoju.. :/
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź.
Nevka. Powiedziałabym jej wprost, że nie mogę teraz zachorować i lepiej by było jakbym nie miała kontaktu z chorymi osobami.Jeżeli wie o ciąży to powinna zrozumieć.
 
reklama
Ona nie wie o ciąży. Jej zdaniem powinnam cały czas pracować.
Nikomu nie powiedzieliśmy jeszcze o tym.
 
Do góry